Co oznacza Mag w tarocie ?

Co oznacza Mag w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Mag ? Mag

Mag (Magik) oznaczony jest numerem 1. Przedstawia człowieka pełnego mądrości życiowej. Lubi zgłębiać to, co niewiadome, mistyczne. Nierzadko przyjmuję role przewodnika życia, nauczyciela. Bezustannie pogłębia wiedzę, przyjmuje rolę obserwatora i wyciąga wnioski. Następnie przekazuje ją innym. Mag wywiera wpływ na otoczenie, jest w nim coś magicznego, pociągającego. W negatywnym aspekcie jest manipulatorem. Karta stara się nam przekazać, iż posiadamy wszechstronne zdolności. Jeśli szukamy sposobu na wprowadzenie zmian to nie musimy daleko poszukiwać – tylko my możemy to zrobić. Nasze możliwości są nieograniczone. Wykorzystujmy odpowiednio naszą mądrość, intuicję, podążające za nami tłumy a osiągniemy najśmielsze zamierzenia.

Mag: Przyszłe wydarzenia

Magik mówi o tym, że jest to czas, w którym niemało będzie się działo. Trudno będzie zatrzymać nas w miejscu, będziemy ciągle czymś się zajmować. Czeka nas szukanie własnego miejsca na ziemi. Pomysły zakończą się realizacją i sukcesem. Jest to okres, kiedy możemy odkryć, czym tak naprawdę powinniśmy zajmować się w życiu.

Mag: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie cechowała się kreatywnością i pewnością siebie Ludzie podziwiają ją – ciężko się dziwić, ponieważ została obdarzona urokiem osobistym. Cieszy się autorytetem, także może pracować jako lekarz. Tajemniczość idealnie pasuje do zawodu iluzjonisty ulicznego. Potrafi przyciągnąć tłum.

Mag: Relacje uczuciowe

Karta ukazuje pomysłowość, więc nie powinniśmy narzekać na znużenie w związku. Kłopoty powiązane z relacją powinny zostać zakończone. Związek wypełni się bliskością. Magik prosi, by wypowiadać się w sposób bezpośredni, podejmować ryzyko i działanie. Dzięki temu nasze cele powinny zostać osiągnięte.

Mag uczucia

Pytając o intencje drugiej osoby, należy przyglądnąć się sąsiadującym kartom. W negatywnym znaczeniu magik może próbować nas oczarować, dokonując najgorszych posunięć – manipulowania i kłamania. W pozytywnym aspekcie może oznaczać, iż posiadamy niezbędne instrumenty do zbudowania solidnego związku oraz zapobiegania problemom, zanim przybiorą na sile.

Mag: Praca I finanse

Pozytywny czas w sferze zawodowej. Sukcesy w miejscach, gdzie trzeba wykazać się nadzwyczajnymi zdolnościami. Zbieranie owoców pracy (wysiłki przyniosą pozytywny rezultat), ujawnienie umiejętności w nowej pracy, satysfakcja szefa. Osiągniemy to, co chcieliśmy i o co walczyliśmy będzie nam dane.

Karta dnia: Mag

To dobry dzień na działanie. Podjęcie nowego przedsięwzięcia, manifestacje talentów. Przedstawmy światu ogrom talentów. Jeżeli podejmiemy wyzwanie, to osiągniemy pozytywny wynik. Nie zatrzymujmy się!
Jak osiągnąć sukces? Karta odpowiada – trzeba połączyć zdolności z niezłomnością.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę