Co oznacza Moc w tarocie ?

Co oznacza Moc w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Moc ?

Moc (Siła) oznaczana jest cyfrą jedenaście. Symbolizuje współpracę między ciałem fizycznym a duszą. Przypomina, iż jeżeli równowaga pomiędzy nimi zostanie zburzona, zaczynamy częściej chorować i dopadają nas ataki agresji. Frustracja, żal, smutek nie są już obce. Jedno nie może istnieć bez drugiego. Karta przypomina o tym, by ujarzmić nasze pragnienia. Naturalnie w celu zachowania harmonii. Moc chce, byśmy zdali sobie sprawę z pokładów siły, które w sobie posiadamy. Pomogą one pokonać wszystkie kłopoty. Niezależnie od ich rangi. Nic nie jest w stanie sprawić, byśmy upadli na kolana.

Moc: Relacje uczuciowe

Karta zwraca uwagę na żal odczuwany do osoby, która nas skrzywdziła. Pamiętajmy, że to uczucie może działać destrukcyjnie. Miłość należy znaleźć głównie w sobie. Dopiero potem obdarzyć nią drugiego człowieka. Dla związku karta oznacza czas miłosnych uniesień, płomiennej cielesności, dowodów miłości okazywanych w przesadny sposób.

Moc: Przyszłe wydarzenia

Nadchodzi okres, który wymaga od nas nałożenia na siebie wyjątkowej dyscypliny, uporu oraz woli walki. Przeciwności wreszcie uda nam się przezwyciężyć jednak nie będzie to łatwe. Siła czasem mówi o tym, że umiemy mimowolnie zdradzić czyjąś tajemnicę, nie potrafimy trzymać języka za zębami.

Moc: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie kobietą, która umie idealnie kontrolować swoje życie. Umie narzucić sobie cel i kurczowo się go trzymać. Charakteryzuje ją determinacja. Dlatego sprawdza się w zawodach wymagającej dyscypliny-policjant, wojskowy, trener personalny.

Moc: Praca I finanse

Siła może symbolizować troszczenie się o ludzi lub zwierzęta w miejscu pracy. Osiągniemy dobre wyniki w pracy i kompletnie oddamy się sferze zawodowej. Dla sfery finansowej zapowiada to polepszenie się sytuacji materialnej. Możemy to osiągnąć dzięki jednorazowej premii.

Karta dnia: Moc

Postarajmy się zbudować równowagę. Zachowajmy spokój ducha i nie pokazujmy wszystkim naokoło, czym tak naprawdę się pasjonujemy. Lepiej zostawić ten sekret dla siebie a talenty i zaangażowanie wykorzystywać w precyzyjnym, ukrytym przed światem celu. Karta prosi jednakże, aby nie bać się działania. Aczkolwiek należy zachować rozwagę.

Moc uczucia

W pozytywnym aspekcie karta zapowiada, że uda nam się nareszcie uznać swoje ciało za coś wyjątkowego. Pokochamy je. Weźmiemy sprawy w swoje ręce i sami rozpoczniemy miłosną przygodę. Jest to okres, w którym nabieramy skłonności do egzaltacji. Z tego powodu najlepiej od razu na początku zakomunikować, iż jesteśmy podekscytowani i stąd wynika nasze nienaturalne zachowanie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę