Co oznacza Paź kijów w tarocie ?

Co oznacza Paź kijów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Paź kijów ?

Giermek buław nazywany jest też paziem buław lub też giermkiem kijów. Pokazuje, że człowiek umie znaleźć sposób na ujawnienie własnej indywidualności oraz umiejętnie ściąga na siebie zainteresowanie. Robi to, bo posiada taką silną, wewnętrzną potrzebę. Giermek buław sugeruje, iż zanim przystąpimy do wykonywania zadania, najpierw lubimy zgromadzić konieczne dane. Bez opanowania konkretnego poziomu wiedzy nie podejmiemy się przedsięwzięcia. Karta jasno ukazuje, iż nadchodzą nowe koncepcje a razem z nimi próba zmiany ich tak, aby ujrzały światło dzienne. Pasja oraz ochota do wprowadzenia modyfikacji w życie nie powinny nas zostawiać.

Paź kijów: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie cechowała się optymistycznym nastrojem, pociągiem do przygód, nadpobudliwością. Ludzie będą otaczać ją dużą życzliwością. Możliwe, że będzie mieć też dość dziecięcy wygląd lub będzie miała charakterystyczne dla wieku dziecięcego cechy osobowości.

Paź kijów uczucia

Paź kijów symbolizuje dla osób samotnych prawdopodobieństwo stworzenia związku. Karta sugeruje także skoncentrowanie się wokół fizycznych potrzeb ciała. Dlatego też spotkana osoba dąży do cielesności poprzez flirt bądź nierzadko inicjując spotkania. Niekoniecznie musi to być relacja na całe życie. Prędzej nabierze swobodnego kształtu.

Paź kijów: Przyszłe wydarzenia

Nadciąga czas, w którym będziemy usiłowali zrealizować nasze zamierzenia. Dookoła nas zjawi się dużo nowych spraw. Może to przejawić się zmianą środowiska lub natknięciem się na nową osobę, niespodziankami. Będzie się wiele działo. Karta może objawić się odebraniem niekonwencjonalnych wieści.

Paź kijów: Praca I finanse

Optymistyczny okres zarówno dla finansów, jak i sfery zawodowej. Jest możliwość, iż wkład włożony w inwestycje zwróci się i to z nawiązką. Istnieje też możliwość zlecenia przez szefa nowych, nietypowych zleceń bądź projektów. Paź kijów może objawić się także awansem na wyższe stanowisko.

Paź kijów: Relacje uczuciowe

Paź buław nierzadko oznacza zachętę do rozpoczęcia czegoś nowego. Szukanie przygód oraz próbę wprowadzenia do przestrzeni miłosnej nowości, świeżości, entuzjazmu. Rutyna dla długoletniego związku jest zabójcza, więc trzeba go wyrwać ze szponów szarej codzienności.

Karta dnia: Paź kijów

Obecny dzień przyniesie ze sobą jakieś wyjątkowe, ekscytujące wydarzenia. Należy ujawnić swoje duchowe refleksje od nowa. Następnie rozpocząć próbę zrealizowania ich. Powinniśmy ostatecznie udowodnić innym, że stać nas wszystko. Przekazać oraz pokazać im, iż nie istnieje dla nas przeszkoda nie do przezwyciężenia.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę