Co oznacza Paź mieczy w tarocie ?

Co oznacza Paź mieczy w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Paź mieczy ?

Giermek mieczy nazywany jest też paź mieczy. Przedstawia człowieka o wyjątkowej inteligencji. Głównie koncentruje się na obserwacji otoczenia, co naturalnie chowa przed innymi. Zaciekle zastanawia się nad pewnymi kwestiami, a wnioski zostawia jedynie dla siebie. Karta wskazuje na potęgę oraz bystrość umysłu. Paź mieczy to osoba, której raczej się unika przez jej nieokrzesaną bezpośredniość. Nic nie dzieje się aczkolwiek bez powodu – zachowanie pazie mieczy wynika z tego, iż został w przeszłości dotkliwie skrzywdzony. Złośliwość pazia mieczy jest tarczą-ochroną przed ponownym zranieniem. Nie może on zaufać innym. Co gorsze, nierzadko rządzi nim zawiść. Otoczenie nie daje mu więc możliwości na to, aby pokazał swoje rzeczywiste oblicze.

Karta dnia: Paź mieczy

Warto jest obserwować środowisko, bo ktoś pragnie coś ukryć. Powinno się być czujnym i ostrożnym, bo odnosimy mylne wrażenie dotyczące aktualnej sytuacji. Spostrzeżenia zatrzymajmy dla siebie i odkryjmy wreszcie ten sekret.

Paź mieczy: Relacje uczuciowe

Giermek mieczy może pokazywać, iż jesteśmy w związku tylko z przyzwyczajenia. Mogą narodzić się kłótnie o drobiazgi. Niestety jest duże prawdopodobieństwo tego, iż zamienią się w poważne konflikty. Aktualnie przeważa nieszczerość. Jest to okres, gdy miłość, zamiast żarzyć się, powiewa chłodem.

Paź mieczy uczucia

Dla osób samotnych nie jest to pomyślna przepowiednia. Może zwiastować raptowne zakończenie znajomości przy równoczesnym śledzeniu za pomocą portali społecznościowych. Osoba w energii pazia mieczy boi się tego, że emocje zawładną nią. Dlatego tak bardzo boi się uczuć (miłości). Bez ustanku szuka minusów związku bądź też nie może się zdecydować.

Paź mieczy: Praca I finanse

Nie jest to pomyślny czas w sferze zawodowej. Możemy otrzymać naganę od przełożonego za „niewinność” albo może dojść do konfliktu między pracownikami. Niesnaski z partnerem biznesowym albo szefem.

Paź mieczy Przyszłe wydarzenia

Możliwość otrzymania wiadomości o negatywnej treści. Pewne osoby mogą powiedzieć więcej niż to wskazane. Coś może nas powstrzymać, kiedy chcemy wcielić pomysł w życie. Dobrym przykładem tego może być spóźnienie się na spotkanie, od którego zależą nasze dalsze losy.

Paź mieczy: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie odznaczała się młodością. Nie chodzi jedynie o prawdziwy wiek, lecz o dojrzałość duszy. Jest to inteligentna osoba i posiada znaczące pokłady umiejętności organizacyjnych. Co więcej, wszystko analizuje, z tego powodu niejednokrotnie pracuje w zawodach takich jak analityk bądź notariusz.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę