Co oznacza Paź pucharów w tarocie ?

Co oznacza Paź pucharów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Paź pucharów ?

Giermek kielichów nazywany jest też giermek pucharów. Obrazuje człowieka, który ma tendencję do wzruszeń. Ponadto, umie dostrzec i przeżywać uczucia. Dlatego giermek kielichów niejednokrotnie zwiastuje początkowy etap związku – randki. Niestety nie umie wyciągać wniosków, przemyśleć sytuacji. Przyjmuje postać obserwatora. Nic więcej nie umie. Przekreśla to stworzenie dojrzałego, autentycznego związku. Jest to czas nauki dla giermka kielichów. Z tego powodu spodziewać się można od niego jedynie młodzieńczej, pełnej potknięć miłości. Karta sygnalizuje przyjemne zdarzenia – nowe znajomości. Telefon będzie ciągle wibrował od nadmiaru powiadomień.

Paź pucharów: Przyszłe wydarzenia

Czas spędzony ze znajomymi lub też umawianie się na randki, generalnie pogłębienie się relacji międzyludzkich. Mila atmosfera. Telefony, zaproszenia niosące za sobą optymistyczne przesłanie, czułe życzenia, listy w postaci wyznań miłosnych lub wydarzenia zapewniające nam intensywne emocje.

Karta dnia: Paź pucharów

Giermek pucharów podpowiada, aby otworzyć się na nowe wydarzenia. Pozostawić za sobą przeszłość, nie martwić się. To często czas na spotkanie nowych osób, randki. Powinno się jednak nie podchodzić do tych spotkań racjonalnie. Bardziej potraktować je jako zabawę bez żadnych zapewnień. Nauczmy radować się chwilą.

Paź pucharów: Praca I finanse

Nie powinniśmy się zamartwiać. Giermek kielichów oznacza rozwój. Możemy otrzymać propozycję awansu bądź też odbycia stażu/kursu podnoszącego kwalifikacje. Możliwe jest również odebranie korespondencji informującej o ukończeniu kursu albo pozytywnym wyniku egzaminu.

Paź pucharów uczucia

Jeśli zapytaliśmy karty o zamiary osoby, którą niedawno spotkaliśmy, giermek kielichów będzie przepowiadał niedojrzałość. Ta osoba szybko się zakochuje. W głowie stworzyła wyobrażenie idealnej drugiej połówki. Gdy choć niewiele odbiegamy od przerysowanego ideału, bez skrupułów pozostaniemy opuszczeni. Czasem może zwiastować to, iż niezobowiązujące spotkania zamienią się w relację!

Paź pucharów: Relacje uczuciowe

W strefie miłosnej giermek kielichów sygnalizuje kierowanie się sercem. Rozwiązanie uciążliwych kłopotów miłosnych, a zgoła przemienienie ich w coś pozytywnego. Flirtowanie w postaci telefonicznej/tekstowej. Karta może zapowiadać pojawienie się nowego członka rodziny.

Paź pucharów: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie charakteryzowała się brakiem doświadczenia życiowego. Niejednokrotnie wydaje się delikatna, uległa oraz niewinna. Nietrudno ją urazić, ponieważ ma słabą psychikę. Może być w wieku nastoletnim bądź też dziecięcym oraz podejmować artystyczne działania.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę