Co oznacza Rycerz kijów w tarocie ?

Co oznacza Rycerz kijów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Rycerz kijów ?

Giermek buław nazywany jest także paziem buław lub też giermkiem kijów. Sugeruje, że człowiek umie znaleźć metodę na odkrycie własnej indywidualności oraz bezbłędnie ściąga na siebie zainteresowanie. Robi to, bo ma taką mocną, emocjonalną konieczność. Giermek kijów wskazuje, iż zanim przystąpimy do realizowania zadania, najpierw lubimy zebrać wymagane dane. Bez opanowania konkretnego poziomu wiedzy nie podejmiemy się projektu. Karta jasno pokazuje, iż nadchodzą nowe koncepcje a razem z nimi próba przeobrażenia ich tak, by ukazały światło dzienne. Pasja i zapał do wprowadzenia modyfikacji w życie nie powinny nas zostawiać.

Rycerz kijów uczucia

Giermek kijów symbolizuje dla singli prawdopodobieństwo stworzenia relacji. Karta sugeruje także skoncentrowanie się wokół cielesnych potrzeb ciała. Dlatego też spotkana osoba dąży do cielesności przez flirt lub częstokroć inicjując spotkania. Niekoniecznie musi to być związek na całe życie. Raczej nabierze luźnego charakteru.

Rycerz kijów: Relacje uczuciowe

Paź kijów nieraz symbolizuje zachętę do rozpoczęcia czegoś nowego. Poszukiwanie przygód oraz próbę wprowadzenia do sfery miłosnej nowości, świeżości, energii. Rutyna dla wieloletniego związku jest zabójcza, więc trzeba go wyrwać ze szponów szarej codzienności.

Rycerz kijów: Przyszłe wydarzenia

Nadciąga okres, w którym będziemy próbować zrealizować nasze zamierzenia. Dookoła nas pojawi się dużo nowych spraw. Może to przejawić się zmianą otoczenia bądź też natknięciem się na nową osobę, niespodziankami. Będzie się wiele działo. Karta może przejawić się odebraniem specjalnych wiadomości.

Rycerz kijów: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie cechowała się pozytywnym nastrojem, pociągiem do przygód, nadpobudliwością. Ludzie będą darzyć ją dużą serdecznością. Możliwe, że będzie mieć także dosyć infantylny wygląd lub będzie miała charakterystyczne dla wieku dziecięcego cechy charakteru.

Karta dnia: Rycerz kijów

Obecny dzień przyniesie ze sobą jakieś wyjątkowe, ekscytujące okoliczności. Powinno się odkryć własne wewnętrzne poglądy od początku. Następnie rozpocząć próbę zrealizowania ich. Powinniśmy ostatecznie dowieść innym, że stać nas wszystko. Przekazać i przedstawić im, że nie istnieje dla nas przeszkoda nie do przezwyciężenia.

Rycerz kijów: Praca I finanse

Pomyślny czas zarówno dla finansów, jak i sfery zawodowej. Jest szansa na to, iż wkład włożony w inwestycje zwróci się i to z nawiązką. Jest również prawdopodobieństwo zlecenia przez szefa nowych, nietypowych zadań albo projektów. Paź buław może odzwierciedlić się też awansem na wyższe stanowisko.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę