Co oznacza Rycerz mieczy w tarocie ?

Co oznacza Rycerz mieczy w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Rycerz mieczy ?

Rycerz mieczy symbolizuje człowieka walczącego w imię idei. Jego niezwykłą zaletą jest to, iż zawsze uda mu się dojść do celu. Cechuje go determinacja. Umie porwać za sobą tłumy, zainspirować. Nie myśli o codziennych, mało istotnych sprawach. Wręcz odwrotnie jego myślenie jest oryginalne. Jego umysł nie jest w stanie zabrać mu wolności i wpłynąć na niego. Bez problemu wygra z siłą umysłu, po to, by oddać się ideom, w które wierzy. Minusem jest to, że „rycerza” nietrudno zranić. Ponadto, wielokrotnie podąża po trupach do celu. Karta podpowiada, aby uwolnić się od ograniczającego myślenia i dać porwać się nowym, wyjątkowym pomysłom. Tylko w ten sposób uda się zakończyć wszelkie kłopoty. Warto też nieustannie dążyć do celu i nie poddawać się.

Rycerz mieczy: Relacje uczuciowe

Rycerz mieczy w sferze miłosnej przepowiada nieład. Pojawiają się liczne kłótnie, agresja nie wyłącznie fizyczna, ale także słowna, zadzieranie nosa. Nie ma sensu poszukiwać sensu w ostrych waśniach, ponieważ najczęściej do niczego nie prowadzą. Czasem można zdać sobie sprawę, że nawet nie wiemy, jak zaczął się konflikt oraz gdzie właściwie zmierza.

Rycerz mieczy: Praca I finanse

W sferze zawodowej będziemy chcieli załatwić kilka spraw za jednym zamachem. Mogą pojawić się nieporozumienia, atmosfera stanie się gęsta. Rzucimy się w wir pracy, przestaniemy włączać się w inne sfery życia. Karta zapowiada czasami niezwykle istotne spotkanie, które może odmienić życie.

Rycerz mieczy uczucia

Dla samotnych kobiet rycerz mieczy może przepowiadać poznanie nowej osoby a dla mężczyzn-powodzenie. Warto pamiętać jednakże, że od osoby w energii rycerza mieczy nie można wymagać romantycznych momentów. Wręcz przeciwnie – osoba ta jest szczera i wprost mówi o swoich potrzebach.

Rycerz mieczy: Spotkanie osoby

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie zajmowała się kilkoma rzeczami jednocześnie. Umie tworzyć nawet najbardziej skomplikowane plany, ponieważ strategia nie jest dla niej czymś obcym. Wierzy w ideały i całe swoje życie podporządkowuje im.

Karta dnia: Rycerz mieczy

Rycerz mieczy doradza, że powinniśmy bronić tego, w co wierzymy. Warto spojrzeć na sprawy z zupełnie innego punktu widzenia. Trzeba postawić też na samodzielność i czasami ugryźć się w język. W gniewie można powiedzieć coś, czego później się gorzko żałuje.

Rycerz mieczy: Przyszłe wydarzenia

Nadciągają mocno poplątane chwile. Czeka nas dużo kłótni oraz nieporozumień. Zaskakujące wiadomości tekstowe, wyjazd trwający jedynie jeden dzień. Rycerz jest synonimem odwagi, z tego powodu znajdziemy tę cechę w najbliższym okresie. Jeśli nie w sobie to w kimś innym.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę