Co oznacza Rycerz pucharów w tarocie ?

Co oznacza Rycerz pucharów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Rycerz pucharów ?

Rycerz kielichów nazywany jest także rycerz pucharów. Przedstawia sytuacje, gdzie sensem życia człowieka jest miłość (świat emocjonalny). Często na pierwszym miejscu stawia osobę, która zdaje mu się idealna w każdym calu. Może być romantykiem, którego zachowania cechują się obsesyjnością i niejednokrotnie ekstremalnością. Żyje marzeniami oraz umie im podporządkować swoje życie. Przesłanie rycerza pucharów jest klarowne – uczucia nie mogą nami rządzić. Nadszedł czas na to, aby działać i opuścić świat marzeń. Wyłączmy uczucia, postawmy ostre kroki, podejmijmy decyzje i zmieńmy to, co jest konieczne. Odkładanie tego na później wyłącznie pogorszy sprawę.

Rycerz pucharów: Praca I finanse

Sfera finansów ulegnie poprawie. Jeśli mieliśmy długi to uda nam się ich szybko pozbyć. Plany w sferze zawodowej powinny zostać pomyślnie sfinalizowane. Warto otworzyć się na ludzi, dzięki temu możemy otrzymać kilka atrakcyjnych ofert pracy lub też zostania partnerem w spółce.

Rycerz pucharów: Przyszłe wydarzenia

Nadchodzące zdarzenia okażą się trudne do zrealizowania oraz będą wymagały od nas wykazania się racjonalizmem i determinacją. Poświęćmy sprawie odpowiednio dużo czasu. Z drugiej strony możemy oczekiwać zaproszenia na ślub, chrzciny bądź inne niecodzienne wydarzenie.

Rycerz pucharów uczucia

Warto pamiętać, iż rycerz pucharów może być dla nas perfekcyjny. Najgorsze jest to, iż będzie słodził, przysięgał, adorował inne osoby. Z tego powodu nie warto wchodzić w relację z osobą w energii rycerza kielichów. Jest to wprawdzie niezwykle kuszące, lecz będzie owocować przepłakanymi latami. To człowiek, który łatwo się zakochuje i zmienia przedmiot zainteresowań.

Karta dnia: Rycerz pucharów

Znaleźliśmy się w położeniu, w którym nie całkiem rozumiemy, skąd pochodzą nasze uczucia. Pamiętajmy o tym, żeby nie ranić innych osób naszym niezdecydowaniem. Jeżeli umawiamy się na miłosne spotkania, trzeba od razu powiedzieć, że poszukujemy bardziej przygód niż związku na całe życie. Trzeba być prawdomównym.

Rycerz pucharów: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie cechowała się wdziękiem osobistym. Łatwo przyciąga ludzi oraz lubi nawiązywać przyjaźnie. Ma bujną wyobraźnię, z tego powodu wielokrotnie znajduje się w świecie marzeń. Czasem wprost trudno jej wrócić do mdłej, smętnej rzeczywistości. Empatyczna, przejmująca się losem innych. Z tego powodu nierzadko pracuje jako psycholog.

Rycerz pucharów: Relacje uczuciowe

Rycerz kielichów dla relacji sygnalizuje miło i romantycznie spędzony czas. Jeśli oczekujemy oświadczyn od partnera albo podjęcia dużych kroków (pragniemy, żeby związek stał się poważniejszy) to możemy spodziewać się propozycji zawarcia związku małżeńskiego bądź wspólnego zamieszkania.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę