Co oznacza Rydwan w tarocie ?

Co oznacza Rydwan w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Rydwan ?

Rydwan (Wóz triumfalny) oznaczony jest numerem siedem. Pokazuje jakie warunki muszą zostać spełnione, żeby osiągnąć wyznaczony cel. Wola walki, wysiłek i wiedza jak działać oraz którą ścieżką iść jest kluczem do sukcesu. Jest skory do zrobienia kroku naprzód, żeby rozpocząć życiową wędrówkę. Karta prosi, by uwierzyć w siebie oraz dostrzec, że jesteśmy silniejsi, niż nam się wydaje. Niestety nie umiemy prześwietlić samych siebie, aby dokonać analizy i czarno na białym zauważyć mocne i słabe strony naszej osobowości. Wóz triumfalny symbolizuje rozwój w pozytywnym znaczeniu. W negatywnym odniesieniu oznacza niepomyślność, apatię, brak wiary w siebie, niebycie świadomym swoich zalet.

Rydwan: Spotkanie osoby

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie miała niepohamowaną wolę i chęć, aby dążyć do określonego celu. Nie interesują ją inne sfery życia, cały wysiłek wkłada w to, aby osiągnąć sukces. Jej działanie może objawiać się entuzjazmem, żywiołowością. Nie widać po niej wyczerpania.

Rydwan: Relacje uczuciowe

Karta wielokrotnie opowiada o najwspanialszym etapie związku, który obfituje w namiętność, uczuciowość, zachwycanie się partnerem, zabieganie o względy partnera. Może zjawić się konkurent, z którym będzie trzeba rywalizować o partnera. Karta czasem niesie przeciwne przesłanie. Konkretnie może zapowiadać zakończenie relacji.

Karta dnia: Rydwan

Wóz triumfalny prosi, żeby przejąć kontrolę nad własnym życiem. Zalecane są również dokładnie przemyślane decyzje. Dla podróżników stanowi przesłanie, by działać rozsądnie i obserwować otoczenie, aby ochronić się przed niebezpieczeństwami. To czas, kiedy odważnie powinniśmy zacząć nowy okres w życiu.

Rydwan uczucia

Wóz triumfalny czasem ukazuje, aby pozwolić przeszłości odejść. Możemy nastawić się na podryw, ponieważ karta ta oznacza podejmowanie działań, próbę utrzymania kontaktu, brak wahania. Jest to okres, żeby otworzyć się na nowy związek.

Rydwan: Przyszłe wydarzenia

Karta pokazuje dynamikę. Niełatwo będzie ustać w miejscu i co chwilę będą nadchodzić zmiany. Zmiana miejsca zamieszkania, wiadomość, której treść wprawi nas w osłupienie. Niejednokrotnie Rydwan uosabia podróże i to na nich powinniśmy się skupić. Przygotujmy się na to mentalnie. Wszystkie te działania, zmiany powinny przynieść pozytywny wynik.

Rydwan: Praca I finanse

W sferze zawodowej Rydwan sugeruje zmierzanie w jednym kierunku. Nie należy się dekoncentrować oraz wytrwale dążyć do celu. Praca powinna przynieść nam zadowolenie. Wystarczająca kwota na koncie powinna pokazywać samodzielne zarządzanie pieniędzmi.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę