Co oznacza Sąd ostateczny w tarocie ?

Co oznacza Sąd ostateczny w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Sąd ostateczny ?

Sąd Ostateczny (Zmartwychwstanie) oznaczony jest cyfrą 20. Jest to wyższy poziom świadomości. Należy zastanowić się nad własnym postępowaniem. Co spowodują nasze działania? Jaki będzie ich skutek? Złe zachowania powinniśmy naprawić, przepraszając osobę, którą skrzywdziliśmy. Możemy spytać, jak moglibyśmy jej to wynagrodzić. Czego pragnie? Karta prosi o kolejny powrót do przeszłości. Analiza, wyciągnięcie wniosków, naprawienie popełnionych błędów pozwoli raz na zawsze zakończyć ten etap i zacząć wszystko od nowa. Tak, żeby przeszłość przestała być koszmarem, który nas prześladuje.

Sąd ostateczny: Spotkanie osoby

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce podzieli się z nami radosną nowiną – znalazła już powołanie. Odczuwa, że znajduje się we właściwym miejscu. Wyznaje wartości, którym jest nadzwyczaj wierna. Ciężko zmienić taką osobę. Zmartwychwstanie mówi o osobach, z którymi łączą nas więzy krwi.

Sąd ostateczny uczucia

Warto poprosić Wszechświat o znalezienie miłości. Niech ukaże nam odpowiednią ścieżkę. Karta często reprezentuje całkowitą świadomość. Dlatego nietrudno będzie dojrzeć zamiary poznanej osoby. Jeśli jesteśmy w trakcie spotykania się z osobą płci przeciwnej, to jest moment, gdy poznamy jego rzeczywiste oblicze. Sprawiedliwe, kochające serce będzie widoczne jak na dłoni! W najgorszym przypadku maska odsłoni wstrętną osobowość.

Karta dnia: Sąd ostateczny

Dziś może przydarzyć się okazja do tego, by rozwiązać kłopot. Z tego powodu trzeba obserwować otoczenie, analizować i sprawdzać, czy przyszedł ten moment? Czy świat ułoży ciąg zdarzeń tak, abyśmy mogli z niego czerpać i zakończyć skomplikowane sprawy? Trzeba poświęcić się medytacji, pracy nad wnętrzem. Świat pragnie nam przewodzić, wsłuchajmy się w jego głos i pokornie kroczmy za nim. Zbliża się coś pomyślnego!

Sąd ostateczny: Relacje uczuciowe

Gwałtowne zmiany. Związek, który wygasał, może wzniecić się na nowo. Karta może oznaczać małżeństwo, narodziny dziecka. Jednak zmiany nie muszą być dobre. Mogą działać na odwrót. Sąd Ostateczny może więc sygnalizować rozwód, separacje, ulotnienie się miłości. Należy przemyśleć sferę miłosną, wyciągnąć wnioski i podjąć decyzję.

Sąd ostateczny: Przyszłe wydarzenia

Nadejdą istotne zmiany w życiu. W zasadzie wszystkiego można oczekiwać. Jest to zakończenie i rozpoczęcie czegoś nowego. Początek albo koniec. Małżeństwo lub też rozwód. Praca bądź bezrobocie. Spotkanie kogoś wartościowego albo wyciągnięcie negatywnych wniosków na temat nieszczerego przyjaciela. Prześwietlenie go.

Sąd ostateczny: Praca I finanse

W sferze zawodowej nadejdą liczne zmiany. Możemy przejść na emeryturę, czyli zakończyć pewien okres. Równie dobrze możemy zyskać nowe szanse. Lepsza świadomość pomoże w podjęciu pracy na właściwym stanowisku. Z tego powodu przebranżowienie się, zmiana kierunku studiów jest możliwa.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę