Co oznacza Słońce w tarocie ?

Co oznacza Słońce w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Słońce ?

Słońce oznaczone jest numerem dziewiętnaście. Sygnalizuje przyjście lepszych czasów, szczęśliwe momenty. Symbolizuje uzyskanie świadomości i rozsądku. Jest kartą uzdrawiającą. Pogodzimy się z przeszłością. Zapewnia energię konieczną do działania czy też utrzymania właściwego stanu zdrowia. Człowiek ma już świadomość wewnętrznej przemiany i z całych sił chce zmieniać swoje życie na lepsze. Jest gotowy na to mentalnie. Słońce przepowiada sukces na wielu płaszczyznach. Dlatego jest to odpowiedni moment na rozpoczęcie przedsięwzięcia. Jest to karta wypełniona pozytywnością. Nie powinniśmy szukać w niej negatywnego przesłania. Po prostu go nie ma.

Słońce: Relacje uczuciowe

Pojawi się harmonia, wyrozumiałość oraz zażegnanie starych nieporozumień. Partnerzy będą otwarcie okazywali sobie uczucia, dlatego oboje poczują się bezpiecznie. Jest to czas wypełniony miłością, która jest równie silna dla obojga partnerów. Słońce to jedna z najlepszych kart, jakie mogły się trafić!

Słońce: Praca I finanse

To, co udało nam się zasiać, teraz uda nam się zebrać. Możliwe, że ukończony kurs przyczyni się do podwyżki albo awansu? Jest to czas samych pomyślnych zdarzeń. Słońce oznacza powodzenie, dlatego trzeba rozpocząć własną działalność, zmienić pracę. Powinniśmy wyłącznie zyskać. W sferze materialnej możemy liczyć na poprawę.

Słońce: Przyszłe wydarzenia

Zdarzenia będą niosły optymistyczne przesłanie. Możemy dowiedzieć się o narodzinach lub też spotkać ludzi, którzy będą mieli pozytywny wpływ na nasze życie. To czas najlepszych idei, których realizacja przyniesie gigantyczne korzyści. Słońce może reprezentować również przebywanie w tropikalnym, afrykańskim klimacie.

Słońce: Spotkanie osoby

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie tryskała energią oraz optymizmem. Czuje satysfakcje ze swojego życia. Ludzie liczą się z nią, wierzą w dobre intencje. Nie sądzą, że może ich oszukać. Co więcej, szybko się do niej przekonują. Zawód, który ukazuje Słońce to artysta.

Słońce uczucia

Spełniona miłość to znaczenie Słońca. Tak samo dla samotnych, jak i zakochanych. Może przepowiadać znalezienie miłości na całe życie. Szczere uczucie widoczne jest po obu stronach. Będzie to czas przepełniony szczęściem, bliskością. Powstaną wspomnienia tak doskonałe, iż będziemy powracać do nich przez całe życie.

Karta dnia: Słońce

To dobry dzień na pogodzenie się. Natrafimy na drobne sukcesy oraz miłe niespodzianki. Zapomnijmy o zobowiązaniach. Życie to nie wyłącznie wydatki, sprzątanie i praca. Jego elementem jest też pasja, hobby oraz piękno świata. Los prosi, żeby być mu wdzięcznym za przychylność. Trzeba odnaleźć dawno zapomniane dziecięce serce i popatrzeć na świat niewinnymi oczami. Odszukajmy radość i przyjemności z życia. Czerpmy z nich pełnymi garściami.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę