Co oznacza Świat w tarocie ?

Co oznacza Świat w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Świat ?

Świat (Wszechświat) oznaczony jest numerem 21. Oznacza początek. Przypomina nam, że zasoby wszechświata są nieskończone. Jest dużo tajemnic do odkrycia. Pokazuje to, iż pewien etap się skończył, jednak podróż życia nie ma końca ani celu. Tak samo, jak koło. Nie można wskazać początku ani końca. Karta pragnie oswobodzić nas od czegoś, co nas zatrzymuje, uniemożliwia rozwój. Czasem możemy zionąć niechęcią do tej karty, ponieważ wymusza pożegnanie z czymś istotnym. Na pewno byliśmy bardzo przywiązani. Jako wynik bolesnej straty, pojawia się wrażenie niesprawiedliwości losu, smutek oraz pretensje. Jednak po czasie zauważymy, iż było to konieczne, by zyskać nowe perspektywy i otworzyć się na nie.

Świat uczucia

Karta często mówi o nowej, szczęśliwej miłości. Jeśli w tej chwili jesteśmy w związku, to może zwiastować zakończenie go. Przede wszystkim, jeśli w jakiś stopniu uniemożliwia nasz rozwój. Intuicja podpowie nam, które znaczenie karty powinniśmy wybrać.
Uwaga! Karta może sygnalizować spotkanie ciekawej osoby innej narodowości!

Świat: Przyszłe wydarzenia

Karta może zwiastować sławę, dobre wrażenie w oczach innych oraz kontakty z cudzoziemcami. Ukazuje, że osiągnęliśmy zaplanowany sukces. Wszechświat przypomina nam, że jest to okres, gdy będzie nam się wiodło na wielu płaszczyznach.

Świat: Relacje uczuciowe

Może sygnalizować narodziny dziecka. W miłości poczujemy się szczęśliwi i spełnieni. Kłótnie dobiegną końca i nastąpi pojednanie. Możemy odetchnąć z ulgą, ponieważ zakończył się okres nieszczęśliwych wydarzeń.

Świat: Spotkanie osoby

Osoba, która pojawi się na naszej drodze nie będzie traciła czasu na to, by siedzieć w mieszkaniu. Nie ma problemu z komunikowaniem wprost, a rozmowa z nią jest niesamowicie ciekawa. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta – myśli wielokierunkowo. Ujrzymy, że jest ciekawa świata, z tego powodu zajmuje się wieloma rodzajami hobby.

Karta dnia: Świat

Karta sugeruje, by przestać przywiązywać się do osób, miejsc, przedmiotów. Konieczne jest otwarcie się na nowe. Życie przeszłością, ciągłe wspomnienia spowodują tęsknotę i sprawią, że nie będziemy chcieli skończyć pewnego etapu w życiu. Jest to nieuchronne i musimy się z tym pogodzić. Jednakże nie zapominajmy, iż koniec to początek czegoś nowego.

Świat: Praca I finanse

Świat może mówić o tym, iż uda nam się odnaleźć nasze miejsce na ziemi. Może to odnosić się do firmy, która oferuje tak dobre warunki, że będziemy chcieli zostać tam na stałe. Tak samo może to sygnalizować, że uda nam się wreszcie odnaleźć powołanie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę