Co oznacza Umiarkowanie w tarocie ?

Co oznacza Umiarkowanie w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Umiarkowanie ?

Wisielec (Zawieszony) oznaczony jest cyfrą dwanaście. Symbolizuje pasywność albo zależność. Nie mamy kontroli nad życiem. Jak łódka na morzu, którą niosą fale. Jest to okres, gdy utknęliśmy. Wszystko stoi w miejscu. Zjawia się ochota uwolnienia się. Nie mamy ochoty widzieć nas więcej w roli niesamodzielnego, bezbronnego człowieka. Karta uosabia przemianę wewnętrzną. Zastanówmy się jaką lekcję możemy wyciągnąć z tego zdarzenia. Postarajmy się spojrzeć na to z innej perspektywy. Niełatwe położenie, chęć przetrwania, adaptacja wypełni nas życiowym doświadczeniem. Skupmy się na podświadomości. Przeanalizujmy życie. Pomoże to w lepszym zrozumieniu sytuacji. Zawieszony nierzadko wskazuje na dobrowolne poświęcanie się.

Umiarkowanie: Praca I finanse

Wisielec to czas, w którym czujemy się zmuszani do pracy. Przygotowujemy się rano do wyjścia wyłącznie po to, żeby mieć za co żyć. Zupełny zastój w sferze zawodowej. Nie ma co oczekiwać na zmianę stanowiska bądź też pracy. Dla osób poszukujących zatrudnienia możliwe jest, że jeszcze długo przyjdzie im poczekać na odpowiedź.

Umiarkowanie: Przyszłe wydarzenia

Karta prosi, aby zatrzymać się i przeanalizować życie. Podjęte działania nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Jeśli wysłaliśmy list, to może zaginąć albo zostać nieodebrany. Jeżeli próbowaliśmy otworzyć własny interes, to możemy długo czekać na odpowiedź bądź uzyskać negatywną decyzję z urzędu. Jest to czas, w którym utkniemy w miejscu. Czasami mówi o tym, że coś cennego zostanie nam odebrane.

Umiarkowanie: Relacje uczuciowe

W stałych związkach nierzadko uosabia przyzwyczajenie się do sytuacji. Pojawia się awersja do wprowadzania zmian. Z jednej strony jest to dobre, ponieważ odczuwamy bezpieczeństwo i zadowolenie, a z drugiej uniemożliwia rozwój. Seksualność nie będzie mocną stroną relacji w najbliższym okresie.

Umiarkowanie: Spotkanie osoby

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie skupiona na duchowej sferze życia. Mało się uzewnętrznia. jedynie ona wie co dzieje się w jej głowie. Zresztą nierzadko błądzi myślami. Ugrzęzła i nie wprowadza zmian w życie. Opuściła ją motywacja. Może sprawiać wrażenie flegmatycznej. Pewne osoby mogą próbować ją wykorzystać ze względu na to, iż lubi się poświęcać.

Karta dnia: Umiarkowanie

Jeżeli zastanawiamy się nad jakimś aspektem, to kluczowe okaże się ustanie na boku. Powinno się przyjąć rolę obserwatora, osoby obcej. Jeden punkt widzenia to za mało, by w całości zrozumieć znaczenie ważnych zdarzeń. Dlatego subiektywne podejście jest zabójcze dla rozwoju.

Umiarkowanie uczucia

Wisielec nierzadko przepowiada zastój w uczuciach. Jeśli do tej pory wybraliśmy się na pierwszą randkę, to musimy poczekać na kolejny krok. Czasami może oznaczać, iż ta osoba niczym nowym nas nie zadziwi. Cała jej osobowość szybko zostanie odsłonięta. Dla zagorzałych samotników również nie ma pomyślnych informacji. Awersja do zmian skutkuje brakiem podjęcia jakichkolwiek prób.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę