Co oznacza Wisielec w tarocie ?

Co oznacza Wisielec w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Wisielec ?

Wisielec (Zawieszony) oznaczony jest numerem 12. Symbolizuje pasywność bądź też zależność. Nie mamy kontroli nad życiem. Jak łódka na morzu, którą niosą fale. Jest to czas, w którym utknęliśmy. Wszystko stoi w miejscu. Pojawia się chęć oswobodzenia się. Nie mamy chęci oglądać nas więcej w roli niesamodzielnego, bezbronnego człowieka. Karta symbolizuje przemianę wewnętrzną. Pomyślmy jaką lekcję możemy wyciągnąć z tego zdarzenia. Postarajmy się spojrzeć na to z innej strony. Trudne położenie, pragnienie przetrwania, adaptacja wypełni nas życiowym doświadczeniem. Skoncentrujmy się na podświadomości. Przeanalizujmy życie. Pomoże to w lepszym zrozumieniu sytuacji. Wisielec niejednokrotnie pokazuje dobrowolne poświęcanie się.

Wisielec: Spotkanie osoby

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie skupiona na duchowej sferze życia. Mało się uzewnętrznia. Wyłącznie ona wie co dzieje się w jej głowie. Zresztą nierzadko błądzi myślami. Ugrzęzła i nie wprowadza zmian w życie. Opuściła ją motywacja. Może sprawiać wrażenie flegmatycznej. Pewne osoby mogą próbować ją wykorzystać ze względu na to, iż lubi się poświęcać.

Karta dnia: Wisielec

Jeżeli zastanawiamy się nad jakimś aspektem, to najważniejsze okaże się ustanie z boku. Powinno się przyjąć rolę obserwatora, osoby obcej. Jeden punkt widzenia to za mało, by całkowicie zrozumieć znaczenie istotnych zdarzeń. Dlatego subiektywne podejście jest zabójcze dla rozwoju.

Wisielec: Przyszłe wydarzenia

Karta prosi, by zatrzymać się i przeanalizować życie. Podjęte działania nie przyniosą oczekiwanych wyników. Jeśli wysłaliśmy list, to może zaginąć lub też zostać nieodebrany. Jeśli próbowaliśmy otworzyć własną działalność, to możemy długo czekać na odpowiedź albo uzyskać negatywną decyzję z urzędu. Jest to czas, w którym utkniemy w miejscu. Czasami opowiada o tym, że coś cennego zostanie nam odebrane.

Wisielec uczucia

Wisielec często zwiastuje zastój w uczuciach. Jeśli do tej pory wybraliśmy się na pierwszą randkę, to musimy poczekać na następny krok. Czasami może sygnalizować, że ta osoba niczym nowym nas nie zaskoczy. Cała jej osobowość prędko zostanie odkryta. Dla zagorzałych samotników także nie ma dobrych wieści. Awersja do zmian skutkuje brakiem podjęcia jakichkolwiek prób.

Wisielec: Relacje uczuciowe

W stałych związkach nierzadko reprezentuje przyzwyczajenie się do sytuacji. Pojawia się awersja do wprowadzania zmian. Z jednej strony jest to dobre, gdyż czujemy bezpieczeństwo i zadowolenie, a z drugiej uniemożliwia rozwój. Seksualność nie będzie silną stroną związku w najbliższym okresie.

Wisielec: Praca i finanse

Wisielec to czas, gdy czujemy się zmuszani do pracy. Przygotowujemy się rano do wyjścia jedynie po to, aby mieć za co żyć. Całkowity zastój w sferze zawodowej. Nie ma co liczyć na zmianę stanowiska bądź pracy. Dla osób poszukujących pracy prawdopodobne jest, że jeszcze długo przyjdzie im poczekać na odpowiedź.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę