Czy będę jeszcze szczęśliwa ?

Skończ z wymówkami

Nie potrzebujesz ich. Wielokrotnie ograniczamy się z powodu wielu wymówek, które stosujemy. Zamiast rozwijać się i pracować nad zmianą siebie i naszej egzystencji, utknęliśmy, okłamując siebie, używając wszelkiego rodzaju wymówek, które w 99,9% przypadków nie są nawet prawdziwe.

Porzuć przeszłość

Czy będę jeszcze szczęśliwa ?

To jest skomplikowane. Zwłaszcza gdy przeszłość wygląda o wiele lepiej niż obecne czasy, a przyszłość tak przerażająco, ale musisz wziąć pod uwagę fakt, że obecna chwila jest wszystkim, co posiadasz i wszystkim, co kiedykolwiek będziesz posiadała. Przeszłość, za którą teraz tęsknisz, przeszłość, o której obecnie śnisz była przez Ciebie ignorowana, kiedy była teraźniejszością. Wypracuj sobie jasną wizję przyszłości, przygotuj się, ale zawsze bądź obecna w teraźniejszości.

Zrezygnuj z krytycyzmu

Przenigdy nie krytykuj spraw, jeśli chodzi o ludzi, którzy są inni niż ty. Wszyscy jesteśmy odmienni, a jednak wszyscy jesteśmy tacy identyczni. Wszyscy chcemy być zadowoleni, każdy z nas pragnie kochać oraz być kochanymi i wszyscy chcemy być rozumiani.

Nie żyj zgodnie z oczekiwaniami innych ludzi

O wiele za dużo ludzi żyje życiem, które nie jest ich egzystencją. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co inni postrzegają jako najlepsze dla nich. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co ich rodzice uważają za najlepsze dla nich, z tym, co ich znajomi, ich wrogowie i ich nauczyciele, ich rząd i media postrzegają za najlepsze dla nich. Ignorują swój wewnętrzny głos, swoje wewnętrzne powołanie. Są tak zajęci zadowalaniem wszystkich, spełnianiem oczekiwań innych osób, że tracą kontrolę nad swoim życiem. Zapominają, co czyni ich szczęśliwymi, czego chcą, czego pragną…. i ostatecznie zapominają o sobie. Życie jest tylko jedno – to jedno właśnie obecnie – musisz nim żyć, mieć je, a zwłaszcza nie pozwól, by opinie innych ludzi oddalały Cię od Twojej drogi. Żyjesz dla siebie – nie zapominaj o tym.

Zrezygnuj z potrzeby kontroli

Przestań tak bardzo kontrolować innych rzeczy wokoło Ciebie, sytuacji, wydarzeń, ludzi, etc. Czy są to ukochani, współpracownicy, lub po prostu nieznajomi, których spotykasz w mieście – po prostu pozwól im wspierać Ciebie. Pozwól, aby wszystko i wszyscy byli tacy, jacy są, a zobaczysz, o ile lepiej się poczujesz. Kontrola nie jest Tobie do niczego potrzebna.

Nie opieraj się zmianom

Zmiana jest korzystna. Odmiana pomoże Ci ruszyć z punktu A do punktu B. Zmiana pomoże ci dokonać ulepszeń w Twoim życiu, a także w egzystowaniu tych, którzy są wokół Ciebie. Zaaprobuj nowości – nie opieraj się im. Jest to dla Ciebie jedyny sposób na dobre życie. Zmiana jest dobra – zaakceptuj ten stan rzeczy.

Nie narzekaj

Zrezygnuj z nieustannej potrzeby narzekania na te wiele, wiele, wiele rzeczy, ludzi, sytuacji, wydarzeń, które sprawiają, że jesteś nieszczęśliwa, smutna oraz w depresji. Nikt nie może uczynić Cię nieszczęśliwą, żadna sytuacja nie może uczynić cię pogrążoną w depresji albo nieszczęśliwą, chyba że na to pozwolisz. To nie sytuacja powoduje w tobie te odczucia, ale to, jak zdecydujesz się na nią spojrzeć. Nigdy nie lekceważ mocy wyjątkowego postrzegania świata.

Zostaw za sobą przywiązanie

Wielu ludzi myli przywiązanie z miłością, ale miłość i przywiązanie nie mają ze sobą nic wspólnego. Przywiązanie pochodzi z miejsca lęku, podczas gdy miłość … cóż, prawdziwa miłość jest czysta, pełna życzliwości. Tam, gdzie jest prawdziwa miłość, nie może być obaw. Z tego powodu przywiązanie i miłość nie mogą współistnieć. Miłość to niespodzianka, pozytywne uczucia, które są najlepsze dla każdego.

Zrezygnuj ze swoich lęków

Strach jest tylko iluzją, nie istnieje. To Ty go wykreowałaś. To wszystko jest w twoim umyśle. Popraw swoje wnętrze, a to, co na zewnątrz wpadnie na swoje miejsce.

Zrezygnuj z potrzeby, by zawsze mieć rację

Wielu z nas nie potrafi tolerować poczucia bycia w błędzie – pragniemy mieć zawsze rację – nawet przy ryzyku zakończenia znakomitych relacji lub spowodowania dużego stresu i bólu, dla nas i dla innych ludzi. To po prostu nie jest tego warte. Jeśli kiedykolwiek będziesz czuła „pilną” potrzebę wskoczenia do walki o to, kto ma rację, a kto się myli, zapytaj: Jaką różnicę to uczyni? Czy twoje ego jest naprawdę tak wybujałe?

Nie myśl o sobie źle

Jak wiele osób krzywdzi siebie z powodu niedobrego, toksycznego oraz powtarzającej się metody myślenia? Nie wierz we wszystko, co mówi Ci twój umysł – zwłaszcza jeśli jest nieodpowiedni oraz samoobwiniający.

Zostaw swoje przekonania

Zrezygnuj ze swoich limitujących myśli na temat tego, co masz szansę lub czego nie możesz zrobić, co jest możliwe lub nierealne. Od tej pory nie będziesz już pozwalała, aby limitujące przekonania trzymały Cię w nieodpowiednim miejscu. Rozwijaj się i działaj najlepiej!. Na pewno wyjdzie to Tobie na dobre..

Zrezygnuj z potrzeby imponowania innym osobom

Nie egzystujesz jedynie po to, aby inni Cię lubili. To nie działa w ten sposób. W momencie, gdy przestaniesz tak bardzo starać się być kimś dla innych ludzi, w sytuacji, gdy zdejmiesz wszystkie swoje maski, w momencie, gdy zaaprobujesz oraz obejmiesz prawdziwego ciebie, znajdziesz ludzi, których przyciągniesz do siebie bez wysiłku.

Nie obwiniaj innych

Nie obwiniaj innych za to, co masz lub czego nie masz, za to, co czujesz lub emocje, których nie odczuwasz. Przestań obwiniać innych, ale zacznij brać odpowiedzialność za własną egzystencję.

Zrezygnuj z etykietek

Przestań etykietować te rzeczy, osób albo wydarzenia, których nie rozumiesz jako niedobre lub inne i postaraj się otworzyć swój umysł małymi krokami. Umysły funkcjonują dobrze tylko wyłącznie, gdy są otwarte.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę