Czy on kogoś ma ?

Spośród wszystkich sposobów zerwania, których można doznać, niewiele może być tak przykrych czy traumatycznych jak niewierność. Najlepszą metodą na to, aby obronić się przed tego typu rozstaniem zdaje się być przewidzenie tego faktu. Chociaż ogrom facetów może uważać, że są sprytni w tej sprawie, zwykle istnieją przesłanki, które świadczą, że coś jest na rzeczy. Oto najbardziej charakterystyczne wskazówki, na które musisz uważać, jeśli masz obawę, że zostaniesz porzucona dla innej kobiety.

Przyłapywałaś go na kłamstwie w przeszłości

Ogólnie rzecz biorąc, faceci, którzy już wcześniej zdradzali partnerki, są bardziej skłonni do tego, aby rzucić Cię dla innej kobiety. Skoro wciąż to robi to, musisz go zostawić zanim on porzuci ciebie.

Czy on kogoś ma ?

Zaczyna ukrywać Cię przed widokiem publicznym

Jedną z rzeczy, którą wielu zdradzających robi, gdy porzucają swoją główną partnerkę dla innej kobiety, jest coraz bardziej ograniczone bywanie z Tobą w miejscach publicznych. Dzieje się to stopniowo, a partnerzy często decydują się na pozostawienie swoich partnerek w domu podczas imprez firmowych.

Nie czujesz, że jesteście parą

Ten znak jest wyjątkowy na wielu płaszczyznach, lecz przede wszystkim z powodu tego, że może być tak samo przyczyną jego niewierności, jak również znakiem, że to już koniec między wami. Jeżeli regularnie odrzucałaś go jeśli chodzi o seks, to może to być wskazówka, że prawdopodobnie zostawi Cię dla kogoś bardziej zainteresowanego. Jeżeli to się zaczęło, w momencie kiedy zyskałaś pewność, że jego potrzeby zostały zaspokojone, to sygnał, że otrzymuje to od kogoś innego i jest w trakcie procesu oddalania się od Ciebie.

Konkretna osoba zaczęła mieć pierwszeństwo przed Tobą

Jest to jeden z największych znaków, że inna osoba może zająć Twoje miejsce. Partner zwykle traktuje pierwszorzędnie dziewczynę, którą kocha. Jeżeli zaobserwujesz, że partner wybiera jako priorytet dziewczynę, która nie jest Tobą, to jest prawie pewne, że on zaczyna coś do niej czuć. Jeśli próbowałaś porozmawiać z nim o zakończeniu widywania tej konkretnej kobiety, która coraz częściej spędza z nim czas, a on odmawia, to bezsporny znak, że w końcu zakończy się to zerwaniem.

Przestał się starać

Czy myślisz, że jesteś jedyną osobą, która rzeczywiście chce, aby utrzymać związek? Jeżeli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, to być może on próbuje dać Ci powód, żebyś zakończyła tę relację. Albo, co gorsza, mógł po prostu przestać się troszczyć do tego stopnia, że nie jest zainteresowany nawet utrzymywaniem pozorów.

Nie chce spędzać z Tobą czasu

Gdy zdradzający decydują się na zdradę partnera z ich głównego związku, dziewczyny, które są zdradzane, niebawem dostrzegają, że ilość czasu spędzanego z ich partnerami ulega ograniczeniu. Nie jesteś już priorytetem dla niego, gdyż on woli spędzać jak najwięcej czasu ze swoją przyszłą partnerką niż z Tobą.

Próbował Cię rzucić znienacka i nie podał żadnych powodów… ale pogodziliście się

Częstokroć, gdy faceci dążą do szybkiego zerwania bez żadnego znaku ostrzegawczego, to robią to z powodu innej kobiety. Jeśli podejmował próbę by zrobić wcześniej, to jest niemal pewne, że myśli by zrobić to powtórnie.

Masz co do niego coraz gorsze przeczucia

Jest to zarówno sygnał zdrady, jak również wskazówka, że coś jest nie tak w waszym związku. Większość ludzi, którzy zostali oszukani, ma świadomość kim była ta druga osoba. Nazwij to intuicją lub prostą obserwacją, ale najczęściej jest to po prostu dziewczyna, przy której czujesz się najbardziej zagrożona.

Czujesz się odstawiona na boczny tor

Mnóstwo osób wyczuwa, w jakim momencie są chciani, a kiedy nie są chciani w czyimś życiu. Jeśli czujesz, że naciska na ciebie, abyś odeszła lub jeśli wciąż wycina Cię z przyszłych planów, to prawdopodobnie chce Cię rzucić.

On się od Ciebie oddala

Gdy partner decyduje się na „skok w bok”, zaczyna odsuwać się od Ciebie. To objawia się na mnóstwo sposobów, np. zmniejszoną ilością kontaktu wzrokowego, niechęci do rozmowy z Tobą, on staje się lodowaty względem Ciebie i ogólnie zdaje się być mniej zainteresowany Tobą niż wcześniej. Oprócz tego, że jest to klasyczny znak tego, że może z kimś się spotykać, jest to również sygnał, że on nie myśli o waszej relacji dojrzale.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę