Czy pasujemy do siebie ? Daty urodzenia

Macie podobne poczucie humoru

To niezwykle kluczowe, aby jedno z was nie było nad wyraz poważne, a drugie dowcipnisiem, bo się będziecie nieprzerwanie spierać. O wiele dogodniej porozumiewają się osoby mające podobne poczucie humoru.

Jesteście ze sobą w kontakcie

Jeżeli ty i twój ukochany stale do siebie dzwonicie i ślecie SMS-y to najlepszy znak, że bardzo za sobą tęsknicie i zależy wam na drugiej połówce. Gorzej, jeśli ty nieustannie chciałabyś być z chłopakiem w kontakcie, a on zmniejsza ten kontakt do minimum. W takim związku nie będziesz szczęśliwa.

Czy pasujemy do siebie ? Daty urodzenia

Ciekawicie się nawzajem

Stale jesteście siebie ciekawi i odkrywacie się na nowo. Dużo rozmawiacie, zadajecie sobie pytania i chętnie poznajecie odpowiedzi. Pragniecie się jak najbardziej poznać i wiedzieć o sobie wszystko.

Oboje się wspieracie

Nawzajem się aktywizujecie i zachęcacie do akcji. Jesteście parą nie zważając na okoliczności, jednocześnie w pozytywnych, jak i negatywnych momentach. Każde z was jest przekonane, że ma wsparcie w drugiej osobie i może na niego liczyć w każdej sytuacji.

Macie zbliżone poglądy

Jesteście zgodni w istotnych życiowych sprawach. Wyznajecie podobne przekonania i poglądy w ważnych dla Was kwestiach. Oprócz tego patrzycie w przyszłość podobnie, macie wspólne plany, cele i marzenia.

Spędzacie czas razem

Cieszycie się swoim towarzystwem i lubicie przebywać razem. Wszystkie wolne chwile próbujecie spędzić ze sobą. Nawet gdy jesteście zajęci i macie tylko trochę czasu, umiecie wynaleźć dla siebie nieco czasu sam na sam.

Sprawy łóżkowe

Jeśli kobieta ceni sobie intensywny i pełen uczucia seks, a mężczyzna pragnie gorących akcji, seksu analnego, BDSM, to szansa porozumienia jest nieznaczna. Ona nie musi się zgadzać na coś, co budzi w niej niechęć, a on będzie z tego powodu odczuwał rosnącą frustrację.

Stosunek do posiadania dzieci

Ważne, aby nie spotkać człowieka o gruntownie innym podejściu. Np. ona chce dziecka, a on nie. W takiej sytuacji nie dojdziecie do porozumienia. Jeśli obydwoje chcecie posiadać dzieci w przyszłości, gdy będziecie na to gotowi, to posiadacie doskonałe podwaliny pod związek.

Nawyki żywieniowe

Ona kocha sushi, a on nie jest smakoszem surowej ryby? Ona zajada się owocami morza, a on z chęcią stołowałby się każdego dnia w fastfoodach? To bardzo źle. Jednakowe nawyki żywieniowe to klucz do szczęśliwego związku. Jeśli więc wy lubicie jeść podobne rzeczy, jesteście szczęściarzami.

Zaufanie

Jesteście w stosunku do siebie szczerzy i prawdomówni, ufacie sobie wzajemnie. Nie dajecie sobie powodów do zazdrości i podejrzliwości. Lojalność i uczciwość to podstawa waszego związku.

Miejsce stałego pobytu

On marzy o tym, by mieszkać i wykonywać pracę zawodową w Nowym Jorku, a ty nie widzisz życia poza Polską? Przejrzyj na oczy – nawet jeśli jedno z was zmieni plany dla swojej drugiej połówki, z czasem i tak będzie jej to wypominać.

Macie zbliżony poziom inteligencji

To ważne, abyście obydwoje byli w równej mierze inteligentni, ponieważ w takiej sytuacji jesteście w stanie się dogadać. Osoba, która jest zobligowana wszystko tłumaczyć osobie, która nie rozumie wręcz dziecinnych kwestii, szybko się męczy funkcją nauczyciela.

Stosunek do spędzania wolnego czasu

Jeśli jedno z was najchętniej leciałoby do Hiszpanii, a drugie zwyczajnie wyjechało w rodzinne strony lub na kilka dni w polskie góry, to się nie porozumiecie.

Radzicie sobie z trudnościami

Mimo, że nierzadko się kłócicie, to szanujecie się wzajemnie i umiecie dojść do konsensusu. Potraficie rozplątać nieporozumienia i rozładowywać napięcie. Razem stajecie przeciwko wyzwaniom i przeszkodom na swej drodze.

Dogadujecie się między sobą

Naturalnie dobra komunikacja jest źródłem pomyślnej relacji. Potraficie ze sobą rozmawiać bez względu na temat, nie ma między Wami drugiego dna, tajemnic i kłamstw. Jesteście w stosunku do siebie otwarci i prawdomówni. Uważnie się słuchacie i okazujecie zainteresowanie tym, co ma do powiedzenia druga osoba.

Pracujecie w podobnym czasie

Jeśli ty pracujesz od 9:00 do 17:00, a twój facet uczęszcza do pracy na drugą zmianę, to normalne, że zostaje wam niewiele czasu na rozmowę i przebywanie w swoim towarzystwie. Czy można w ten sposób żyć na dłuższą metę?

Macie podobne podejście do pieniędzy

Nie może być tak, że jedno jest silnie nastawione na pieniądze, sukces i chce wyjechać do pracy za granicę, a drugie woli pracować w swoim kraju. Dobrze, abyście obydwoje byli nakręceni na sukces albo wychodzili z założenia, że dobra praca, którą lubicie absolutnie wam wystarcza.

Wartości w wierze

Jednakowe podejście do sprawy wiary jest bardzo kluczowe dla udanego związku. I nie chodzi tu wyłącznie o to, byście oboje byli głęboko religijni, ale o podobne podejście do kwestii dobra i zła. Taki sam kodeks moralny to klucz do przygotowania trwałej, szczęśliwej relacji partnerskiej.

Podobnie myślicie na temat ślubu

Jeśli ona chce się ożenić, a ty nieformalnego związku, to macie problem. Tak samo jak różnicie się podejściem do typu ślubu. Ona marzy o kościelnym, Ty chciałbyś go zawrzeć w urzędzie lub przeciwnie. Szanse na to, że się porozumiecie są niewielkie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę