Dobra tarocistka. Dlaczego warto skorzystać ?

Rozczarowanie w życiu

W jakiejś chwili życia można powiedzieć, że każdy doświadcza straty i złamanego serca. Kiedy nic się nie układa, wróżba z Tarota potrafi pomóc Ci uwolnić się od cierpienia i odzyskać wiarę.

Poszukiwanie mądrości życiowej

Co jest takiego szalonego w próbie odnalezienia mądrości? Co jest dziwnego w uczeniu się i dyscyplinie? Zastanów się nad kwestią jaką jest życie ograbione z mądrych porad lub wiary w siłę wyższą… Tarot udziela nam pomocy w taki sposób, by pomóc nam pojąć i pogodzić się z faktem, że życie, tak bolesne i niesprawiedliwe jak to zwykle bywa, może być także znaczące i ważne.

Dobra tarocistka. Dlaczego warto skorzystać ?

Bycie w zgodzie z samym sobą

Życie w cnocie wymaga, aby to, co mówisz, kłębi się w Twojej głowie i myślach i robisz, było harmonizowało ze sobą. Aby uzyskać ten wzniosły styl życia, musisz odszukać i odzyskać swoje rzeczywiste „ja”. Czasami nie jest to takie łatwe. Nacisk ze strony społeczeństwa i niecne miary sukcesu są w stanie zwrócić nas przeciwko naszej rzeczywistej naturze. Lęk przed odepchnięciem, obawy przed niewpasowaniem, poczucie niewypału mogą wtargnąć do naszej psychiki i odrzeć nas z radości. Tarot poleca z całą pewnością środki profilaktyczne i potrafi nas wtrynić znowu na bardziej zrównoważone tory.

Czasami to dobra zabawa

Tarot jest w stanie dostarczyć Ci powodów do imprezowania! Wesołość i śmiech są przeważającymi wynikami postawienia kart. Twoja sesja podniesie Cię na duchu i spowoduje, że poczujesz lekko. Tak, Tarot uwielbia się bawić. I po odpowiednim odczycie, Ty też będziesz.

Odblokowanie się

Utknęłaś ? Wszyscy tam byliśmy… praca, która prowadzi donikąd, związki rodzaju „lepszy rydz jak nic”, nieodpowiednie warunki lokalowe… Cokolwiek to jest, odczyt Tarota umie pomóc Ci odzyskać energię.

Wróżba to nowe doświadczenie

Postaw na coś nowego! Naturalnie istnieje w Twoim życiu dziedzina, która zdaje Ci się drogą prowadzącą donikąd. Bezczynność wobec zmian kieruje jedynie do stagnacji. Tarot ma wpływ jak świetna latarka, odsłaniając przeszkody na drodze i odsłaniając sposobności. Za cenę paru kosztownych kaw jesteś w stanie przeżyć coś, co autentycznie jest w stanie ofiarować Ci zastrzyk energii! Przecież rześkie spojrzenie może okazać się dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby wypuścić na zewnątrz swojego rewolucyjnego ducha.

Dowiedz się tego, co Ci nie służy

Nie, karta Śmierć NIE sugeruje, że Ty, Twój pies, babcia, czy ktoś z Twojego bliskiego otoczenia jest w poważnym niebezpieczeństwie. Przesłanie tej karty odnosi się do naszej potrzeby uwolnienia się od negatywnych przekonań, niezdrowych związków, niecnych dążeń lub czegokolwiek innego, co powstrzymuje nas przed życiem pełnią życia.

Odzyskanie klarowności myśli

Niegłupi umysł jest doskonałym narzędziem. Jest to nie mająca ceny zdolność, aby być w stanie wyrokować prędkie i zdecydowane decyzje, a następnie jasno wyrażać swoje zdanie i chęci. Przesłania Tarota naznaczają, abyśmy używali godność i szacunek do naszych procesów decyzyjnych. W momencie gdy rozważamy wybory, należy podążać za naukami kart, oddalając nasze emocje na bok, pozwalając intuicji świecić w ciemności i przymykając oczy na odwrócenie uwagi. Rozkład tarota pomoże Ci osiągnąć spokój i wyjście w ciężkich sytuacjach.

Autorefleksja

Poszukując wiedzy i ukazując prawdę, za chwilę wynajdziemy nasze własne, świecące światło. Naszym najgłówniejszym celem staje się umiejętność wskazywania wskazówek zagubionym, pocieszania zbolałych i dodawania otuchy pękniętym sercom.

Zachęca do mówienia za siebie

Tarot nakłania, abyśmy odszukali swój głos, ale wymigiwali się od ostrych słów. Karty zachęcą nas do uwikłania się w zdrową debatę. Przesłania kart wspomagają naszą umiejętność do odłożenia emocji na bok, bycia obiektywnym i zrównoważonym w naszych osądach, taktownego wypowiadania słów i podejmowania decyzji z przekonaniem o ich przemyśleniu.

Ubogacisz się wewnętrznie

Wszyscy musimy praktykować ulepszanie się. Chodzi tutaj o to, że trzymamy się jedynie tych rzeczy, które są nam potrzebne, jakie wykorzystujemy lub które uwielbiamy. Bajzel, starocie, niezbyt pożyteczne przedmioty – wszystko to trzeba wywalić lub zutylizować. Gotówka w naszych portmonetkach i pieniądze na naszym koncie bankowym powinny być traktowane z rozwagą. Po sesji z kartami odkryjesz, że stałaś się zmotywowana do ćwiczenia samodyscypliny i wdzięczności.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę