Jaki jest mój horoskop miłosny ?

Horoskopy miłosne

Nie boję się stwierdzenia, że absolutnie każdy z nas zetknął się na swojej drodze z horoskopami. Oczywiście nie twierdzę, że wszyscy w nie wierzymy. Jednakowoż niejeden czyta je z wypiekami na policzkach. Co ciekawe, z usług wróżek korzystają wszystkie warstwy społeczne, ludzie wykształceni i nie. Czym jest horoskop miłosny ? Według Władysława Kopalińskiego to tablica przedstawiająca zodiak i ukazująca położenie planet w stosunku do znaków zodiaku w określonym czasie, będąca podstawą przepowiedni astrologicznych. W przenośni- widoki na przyszłość, zapowiedzi, przewidywania. Interesującym jest fakt dotyczący popularności wszelakich horoskopów i mechanizm mówiący o tym, skąd się ona bierze.

Jaki jest mój horoskop miłosny ?

Horoskopy to niemal nieodłączny składnik prasy kobiecej. Czytać je powinniśmy dla zabawy. Są ogólne zawierają tylko dobre nowiny, nie mogą niczego przepowiedzieć i spełniają funkcje relaksacyjne. Najbardziej popularne są horoskopy miłosne. Zapewne dlatego, że dotyczą jednej z najważniejszych sfer naszego życia. To nich właśnie próbujemy się dowiedzieć, kto jest nam przeznaczony. Ślepo wierzymy, że korzystne układy gwiazd z księżycem są w stanie wpłynąć na nasze życie emocjonalne. Co więcej, w wyborze partnera sugerujemy się naszymi znakami zodiaku, a dokładniej mówiąc dopasowaniem owych znaków. Horoskopy miłosne biją rekordy popularności- są zdecydowanie ponad horoskopami astrologicznymi i numerologicznymi. Ważnym elementem horoskopu są tez informacje dotyczące finansów, powodzenia i sukcesów zawodowych. Zauważalnym jest fakt, że są to „życzenia” ogólnikowe: zadbaj o sen i relaks, czekają cie nowe wyzwania zawodowe lub stabilizacja finansowa- tego typu hasła pasują zawsze i wszędzie, niezależnie od sytuacji. Tak więc należy się zastanowić nad sensownością i wiarą w tego typy przepowiednie. Warto je odczytywać z przymrużeniem oka i nie stosować się ściśle do ich zaleceń.

Indywidualny horoskop

Eksperci twierdzą, że astrologia to dziedzina ścisła. Przygotowanie indywidualnego horoskopu zabiera sporo czasu, wymaga wielu obliczeń i kilkuletniego doświadczenia. Każdy szanujący się jasnowidz powinien powiedzieć klientowi, jak czytać wróżbę – dać mu klucz do jej interpretacji. W przeciwnym razie okazać się może, że ile odczytów tyle interpretacji.

Uzależnienie od wróżb

Niektórzy z nas kompletnie sobie nie radzą bez podpowiedzi astrologów. Uzależnieni od wróżb to ludzie korzystający z porad częściej niż raz na pół roku. Najłatwiej uzależniają się ci, którzy nie umieją lub nie chcą o niczym decydować- nie podejmują ważnych kroków, jeśli nie poznają horoskopu lub biorytmu. Jeśli nasze życie jest uporządkowane, nie ma potrzeby odwoływać się do wróżb, a nawet byłoby to szkodliwe. Możemy bowiem usłyszeć złą przepowiednię, która zburzy spokój i wtedy sobie nie poradzimy. Tymczasem bez tej wróżby sami przezwyciężylibyśmy trudności. Do wróżki warto pójść kiedy jesteśmy na rozdrożu, nie wiemy, jaką podjąć decyzję lub los zsyła nam ciągle niepowodzenia. Może ona uaktywnić w nas chęć zmian i podpowiedzieć ich kierunek. Gdy odczuwamy lęk przed wróżbami po prostu z nich nie korzystajmy.

Watro wspomnieć o tym, że całkiem nieźle prosperuje biznes związany z wróżbą i stawianiem horoskopów. Dlaczego? Ano dlatego, że o naszym dopasowaniu partnerskim lub jego braku dowiedzieć się możemy wysyłając po prostu sms za określoną regulaminem kwotę. Jest ona zdecydowanie mniejsza, niż koszta poniesione podczas osobistej wizyty u wróżki. Poza wspomnianymi sms-ami, liczyć możemy także na porady on-line lub telefoniczne. Bez wychodzenia z domu możemy zasięgnąć, jak się nam zdaje, fachowej i, co nieraz ważniejsze- anonimowej porady. Wysyłając datę urodzin swoich i ukochanej osoby, dowiedzieć się możemy z horoskopu numerologicznego, czy do siebie pasujemy. Wydaje się, że zakrawa to o totalny absurd- kilka przypadkowych, wydawałoby się, liczb miałoby determinować to, w jaki sposób mamy postępować? Każdy logicznie i racjonalnie myślący człowiek powie, że nie. Tego typu oferowane nam horoskopy miłosne powinny raczej służyć zaspokajaniu potrzeb zabawy i rozrywki, aniżeli stanowić determinantę naszego losu.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę