Jak być zadowolonym z życia ?

10 trików, aby uzyskać sukces i zadowolenie z życia

Konieczna zmiana perspektywy

Zdarza się, że podczas drogi do powodzenia musimy zmienić perspektywę, aby przeistoczyć niełatwą sytuację na lepszą. Kiedy masz zły dzień lub tydzień, pomyśl, że jest to zadowalający dzień lub tydzień. Ofiaruj sobie sposobność i czas, aby myśleć o swojej sytuacji wykorzystując wyłącznie pozytywnego języka i dostrzeż, jak mocno zmieni się Twój dzień lub tydzień. Wykonywanie tego przez bardziej pokaźny okres czasu może przeorganizować całe twoje życie.

Wyciągnij wnioski ze swojego życia

Zamiast skupiać się zaledwie na efektach swoich powodzeń, zwróć uwagę na małe punkty konieczne do zyskania powodzenia. Jeśli pozwolisz sobie na cieszenie się drobnymi zwycięstwami na swojej drodze, osiągnięcie celu stanie się nową przygodą każdego dnia i będzie bardziej realne, że wciąż znajdujesz się na odpowiedniej drodze. W ten sposób nauczysz się po drodze nowych, ekscytujących rzeczy, które pomogą ci rozwijać się jako osoba.

Rób plany

W czasie pracy nad swoimi celami trzymaj się rozkładu. Stawiaj sobie wyzwania w zgodzie z osobistym kalendarzem. Nawet jeśli nie uzyskasz celu, będziesz miała swój punkt startowy w kalendarzu i będziesz widziała rozwój. Jeśli ustalisz swoje cele i będziesz je śledzić w kalendarzu, za każdym razem będziesz mieć dowód na swoje postępy. Posiadanie czegoś jawnego jest idealnym motywatorem do dalszej pracy w kierunku sukcesu.

Koniec z udawaniem

Jeżeli w Twoim życiu trafiają Ci się blokady w dążeniu do celu to musisz od serca przeprowadzić rozmowę ze sobą z jakiego powodu tak się dzieje. Po tym jak pozyskasz konsensus, postaraj się znaleźć rozwiązanie, które pozwoli Ci pchnąć się w kierunku pomyślności. Wyznacz sobie wyzwanie, aby wyrwać się poza swoją strefę komfortu. Może to symbolizować ekstra zestaw przysiadów, rozmowę z kierownikiem o awansie lub nawet wpisanie się na trudne zajęcia na uczelni, których wcześniej nie brałaś pod uwagę.

Bądź zaangażowana

Dzięki werwie możesz zdobyć mobilizację do dążenia do sukcesu. Powinnaś skomponować listę, która posiada Twój cel, poziom mobilizacji w jego realizację oraz to, co jesteś gotowa zrobić, aby go dostać. Skoncentrowanie się na swoim założeniu jest kluczowe. Przy określaniu swojego zaangażowania w ziszczenie celu, kluczowe jest natomiast, abyś miała realistyczne oczekiwania wobec siebie i wyników. Jeśli po danym czasie Twoje zaangażowanie nie prezentuje pożądanych wyników, trzeba odpowiednio poprawić swój cel i zmodyfikować wszelakie obowiązkowe fazy.

Baw się świetnie po drodze

Jeśli droga do pozyskania czegoś robi się się zbyt wytężona, to powodzenie nie przyjdzie łatwo. Uczenie się, tego, na co jesteś w stanie się zdobyć, może być zabawne i ekscytujące, z racji tego istotne jest, aby realizacja Twoich celów była przyjemna, aby mieć emocjonalnie optymistyczne doświadczenie i iść naprzód nie tracąc przy tym perspektywy.

Nie rozpraszaj się pierdołami

Sporządź listę rzeczy w swoim życiu, które kradną Ci czas lub rozpraszają Cię. Może to być telefon, serial telewizyjny, a nawet osoba, która wywołuje u ciebie stres. Wyłącz telefon i odłóż go w drugim pokoju, kiedy jest moment, aby skoncentrować się na swoim celu. Zgaś telewizor i ulokuj pilota po przeciwnej stronie pomieszczenia. Zachowuj relacje wyłącznie z tymi osobami, które mają korzystny wpływ na Twoje życie.

Zawsze licz na siebie

Nie możesz wychodzić z założenia, że inni pozyskają Twoje cele bez Twojego uczestnictwa. Twoja matka nie może wypracować Ci awansu. Twój partner nie jest w stanie za Ciebie pozbyć się kłopotliwych kilogramów. To wszystko są rzeczy, które musisz wykonać samodzielnie. Poleganie na innych w sprawie wsparcia emocjonalnego jest korzystne, ale na tej samej zasadzie co Ty masz swoje potrzeby, tak Twoi najbliżsi też mają własne.

Myśl bardzo pozytywne

Przedłużanie pozytywnego myślenia opiera się na zaufaniu do siebie i swojej zdolności do uzyskania wygranej. Istotne jest, aby zamienić wszystkie negatywne myśli optymistycznymi w celu zmobilizowania się do dalszego podejmowania prób nie zważając na to, co się dzieje.

Unikaj wypalenia się

Istotne jest, aby skoncentrować się na swoim celu, ale nie mieć paranoi na jego punkcie. Podtrzymanie swojej drogi w sposób owocny, ale w równej mierze zabawny zapewni Ci motywację bez nadmiaru pracy. Siedzenie i zastanawianie się nad swoim celem bez ustanku jest w stanie być przyczyną wypalenia.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę