Jak odzyskać faceta ?

Jeżeli dumasz o powrocie do byłego, jesteś przypuszczalnie nieco ostrożna, i rozmyślasz, jak to może pójść, racja? Mam dla Ciebie cały szereg podpowiedzi i rad, jak odzyskać utraconą miłość:

Jak odzyskać faceta ?

Weź trochę wolnego czasu zanim się odezwiesz

zapytaj siebie, co jest kluczowym powodem, dla którego zdecydowałaś, aby wrócić do ex. Czy niespodziewanie zdałaś sobie sprawę, co straciłaś? Czy rzeczywiście wierzysz, że związek może być na nowo ożywiony? A może najzwyklej w świecie czujesz się troszkę zapomniana, a ex jest pierwszą osobą, jaka przychodzi ci na myśl? To oczywiste, że płaczesz za nim (nawet jeśli wszystko skończyło w bardzo dokuczliwy sposób), ale utwierdź się w przekonaniu, że nie poddajesz się pokusie powrotu zbyt śpiesznie. Pomyśl o tym, dlaczego za nimi tęsknisz, a jeśli to dlatego, że szczerze pragniesz powrotu do tego, co było, to może być to czas, aby zacząć działać.

Porozmawiaj o tym z przyjaciółmi

Po zerwaniu prawdopodobnie napisałaś o swoim ex parę rzeczy, które były… mniej niż dobre. Jeśli planujesz wrócić do byłego, ważne jest, aby porozmawiać z przyjaciółmi i rodziną. Może są przeciwni lub niepewni twojej decyzji, ale trzymanie tego w ukryciu sprowokuje tylko nieporozumienia z najważniejszymi osobami w twoim życiu.

Pomyśl o tym, co tym razem będzie inne

Związek zakończył się z jakiegoś powodu, więc co się ma zmienić, aby powstał od początku? Czy musisz poprawić komunikację lub odbudować zaufanie? Poświęć kilka chwil na przeanalizowanie, co ulegnie zmianie, kiedy wrócicie do siebie.

Działaj powoli

I mam na myśli istne ślimacze tempo. Wznowiony związek na pełnej prędkości jest szybkim sposobem na wtórne zerwanie.

Wiedz, kiedy przyszedł czas na to by się pożegnać

Niestety, trafiają się sytuacje, kiedy dwoje ludzi po prostu nie jest sobie pisanych. Jeśli utknęliście w błędnym kole tworzenia i zrywania w kółko, może to być sygnał, że wasza dwójka po prostu do siebie nie pasuje. Bądźcie otwarci i realistyczni w odniesieniu do siebie, a jeśli już czas, aby darować sobie, zróbcie wszystko, co w waszej mocy, aby zrobić krok naprzód.

Postaw się na miejscu kogoś innego

Oto dobry sposób, aby ustalić, czy wracasz do ex z właściwych powodów: czy jesteś w stanie sobie wyobrazić, że ktoś z Twoich najbliższych postępuje tak samo? Czasami twoje myślenie może być sensowne dla Ciebie, ale nie dla kogoś innego. Stawianie siebie jako obiektywnej strony trzeciej może pomóc Ci doprecyzować, czy dokonujesz słusznego wyboru.

Okres próbny

Nie nabyłabyś samochodu bez przetestowania, racja? Może to nie jest najlepszy przykład, ale przesłanka jest priorytetowa. Nie masz pewności, czy Twoje porozumienie będzie fortunne, więc czemu nie dać mu najpierw jazdy testowej? To daje Ci przedsmak tego, co ma się wydarzyć i czy chcesz się dalej tego trzymać.

Zostaw przeszłość tam gdzie jej miejsce

Jednym z największych wyzwań z powrotem do ex jest darowanie tego, co było. Chociaż nie należy rzucać w niepamięć, co się działo podczas pierwszego związku, istotne jest, aby nie pozwolić mu na zmącenie wznowionej relacji. Zamiast tego użyj tych wspomnień jako doświadczenia edukacyjnego, które pomoże Wam wydorośleć jako para i uniknąć kolejnego popełnienia tych samych błędów.

Przegadaj koniec związku

Zanim będzie można dać mu kolejną szansę, wypada być szczerym w stosunku do siebie o tym, co się stało. Po tym wszystkim nie można po prostu wejść ponownie do związku i pozorować, że zerwanie nigdy nie miało miejsca, czyż nie? Porozmawiajcie ze sobą o tym, czego nauczyliście się po waszym zerwaniu.

Zastanów się nad przyczynami końca Twojego związku

Czy rozstaliście się bez konfliktowo i oboje doszliście do wniosku, że to nie był ten czas? Czy był to pogmatwany związek? Czy jedno z was dopuściło się zdrady? Nietrudno jest zapomnieć o niemiłych aspektach, kiedy tęsknisz za byłym, ale pochylenie się nad tym, z jakiego powodu zakończyliście związek, może pomóc Ci postawić się w bardziej trzeźwym stanie umysłu i określić, czy wznowienie związku jest na pewno najbardziej trafnym posunięciem.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę