Jak zapomnieć o facecie ?

Zacznij się ruszać

Badania naukowców są dowodem na to, że treningi mogą zmniejszyć stres szybko. Użyj ćwiczeń jako zdrowego ujścia do zarządzania uczuciami niepokoju, smutku, senności i stresu. Ćwicz w celu redukowania złych emocji. Regularny spacer, jazda na rowerze lub wideo treningowe online to sposoby na wprowadzenie ćwiczeń do codziennej rutyny, gdy czujesz się zestresowana z powodu zakończenia związku z byłym.

Nie zapominaj o żałobie

Jak zapomnieć o facecie ?

Jeśli to możliwe, spróbuj pomyśleć o utracie związku jako o sytuacji żałoby. Pozwól sobie przetrawić tę sytuację. Nie próbuj od razu znaleźć innej osoby do miłości. Najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić, to spróbować uhonorować nasze emocje i nie oceniać ich. Aby zaaprobować własne emocje musisz przeformułować swoje myśli. Zamiast rozumować: Nie powinnam czuć się tak rozczarowana, pomyśl Doświadczam uczucia smutku i to jest w porządku. Potrzebujemy dni, aby spojrzeć w głąb siebie i zrobić inwentaryzację naszych emocji. Powinniśmy zająć się naszymi zranionymi sercami i pozwolić, aby wykurowanie nastąpiło z upływem miesięcy, troską, delikatnością i głębszym zrozumieniem siebie.

Rozważ wyrażanie uczuć innym osobom

Jeśli nie czujesz się na siłach, aby spotkać się z przyjaciółmi na mieście lub trudno ci dotrzymać zobowiązań, spróbuj podzielić się swoimi uczuciami z innymi. Spróbuj od nowa przemyśleć swoje marzenia w tym momencie i niech inni pomyślą, z czym masz do czynienia. Mnóstwo osób czuło się w ten sam sposób i zrozumie, że możesz chcieć trochę chwil, aby wrócić do swojego normalnego samopoczucia. Rozmawiaj z innymi osobami, wyrzuć z siebie negatywne uczucia. Nie duś ich w sobie, lecz mów o tym, co się stało. Optymalnie jest gawędzić, ponieważ pogawędka z innymi ludźmi pozwala na pozytywne emocje oraz miłe spędzenie wolnych chwil. Damy przeżywają od nowa ból w zamknięte w swoim mieszkaniu. Jest to zdecydowanie fatalne podejście do swoich zawirowań uczuciowych. Dobrze jest wyrzucić smutek z siebie, ponieważ to pozwala redukować wszelkie napięcia.

Uświadom sobie myśli o były partnerze

Gdy myślisz o twoim ekspartnerze, staraj się ich nie zatrzymywać ani nie stopować. Zamiast tego ćwicz bycie „świadkiem” tych emocji. Gdy będziesz myślała o przeszłości, poczyń krok do tyłu i zaakceptuj je. Wiesz, że je przeżywasz; są obecne w Twoim umyśle. Obserwujesz je. Ćwiczysz obserwowanie i pozwalanie im na odejście. Nie wolno pogrążać się w niedobrych odczuciach. Jest to naprawdę doskonała sprawa.

Skieruj swoją uwagę w stronę innych

Kiedy ból rozstania jest zbyt trudny do akceptowania, możesz odkryć, że skoncentrowanie się na potrzebach innych ludzi może zmienić Twój stan na lepszy i sprawić, że przestaniesz myśleć wyłącznie o sobie i swoich sprawach. Zastanów się nad wolontariatem w miejscowym przytułku dla ludzi bezdomnych lub schronisku dla psów i kotów. Udzielanie znajomemu w niełatwej sytuacji przy przyrządzaniu obiadów albo sprzątaniu będzie też dobrym pomysłem. Nie warto być egoistą, lecz najlepiej jest budować dobre relacje z innymi. Miłość jeszcze zjawi się w Twoim życiu, to więcej niż pewne.

Spisz swoje wszystkie zalety

Kiedy czujesz się źle ze sobą, przemyśl zrobienie spisu wszystkich dobrych rzeczy, które uczyniłaś dla swojego byłego partnera lub wszystkie cechy, które lubił w tobie oraz cechy, które doceniasz w sobie. Odczujesz ulgę i na pewno spędzisz czas z inną osobą. Czas leczy rany, daje poczucie, że za rogiem czeka szczęście. Jest to rzeczywiście najlepsze rozwiązanie na czas po zakończeniu relacji. Myśl o sobie dobrze i sprawiaj sobie drobne przyjemności. Na pewno wszystko ułoży się optymalnie, a Ty odzyskasz zadowolenie ze swojej egzystencji.

Znajdź coś, co Cię cieszy

Kiedy spędzasz wiele godzin na monitorowaniu swoich uczuć i ponowne połączenie z własnym ja, może to prowadzić do połączenia z tym, co kiedyś przyniosło ci wyciszenie, radość lub inspirację, ale zostało wstrzymane w trakcie twojego związku. Możemy być bardziej otwarci na mówienie „tak” nowym rzeczom, ludziom i doświadczeniom, aby odkryć nowe poczucie wolności, nawet jeśli jest to bolesne oraz dokuczliwe. Spróbuj popychać się do robienia rzeczy, nawet jeśli nie masz na to ochoty. Działanie pozwala zapomnieć o przeszłości.

Unikaj robienia tego, co będzie Ci przypominać o Twoim byłym

Jeśli nadal jesteś przytłoczona złymi myślami i emocjami, rozważ trzymanie się z dala od miejsc, muzyki i ludzi, którzy przypominają ci o twoim byłym. Zacznij żyć od nowa, zapominając o tym, co zbędne. Nie rozpamiętuj tego, co miało miejsce jakiś czas temu. Po roku czy dwóch nie będziesz przeżywała złych emocji po rozstaniu z byłym ukochanym. Poczujesz się jak nowo narodzona. Nowe życie jest na wyciągnięcie ręki. Przeszłość należy zakopać, a nie rozpamiętywać ją zbyt często. Warto żyć i planować to, co najważniejsze. Zadbaj o siebie, ponieważ od miłości do siebie samego zaczyna się to, co najlepsze. Nie ma nic lepszego niż kochanie siebie i wszystkich swoich dobrych cech. Za jakiś czas zapoczątkujesz nową relację. Jest to więcej niż pewne, a Twoje życie stanie się naprawdę doskonałe.

Pozwól uczuciom płynąć

Kojąca może okazać się dyskusja z wieloletnim przyjacielem, członkiem rodziny lub terapeutą na temat uczuć związanych z zakończeniem związku albo eks małżonkiem. Jeśli nie czujesz się najlepiej, dzieląc się wszystkimi swoimi uczuciami, rozważ zanotowanie ich lub rozmyślanie nad nimi. Możesz również zająć się innym działaniem podjąć inne aktywności, taki na przykład jak renowacja domu, który może pomóc Ci uwolnić to, co masz w głowie. Niszczące emocje wyjdą z Ciebie, a ty poczujesz się wolną osobą. Warto zadbać o optymalne emocje, które zbudują Twoje poczucie własnej wartości. Uczucia wcale nie muszą być niedobrą sprawą. Mogą posiadać cechy kojące ból. Emocje i odczucia mogą być naprawdę dobre.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę