Jaka powinna być wróżka online ?

Bądź uprzejmą osobą

Klienci są czuli i można spowodować potężne szkody przez umieszczenie negatywnego pomysłu do ich głów. Pielęgnuj pogodny sposób bycia. Nigdy nie informuj klientki, że jej trudności to jej własna sprawka. Nigdy nie bądź nieprzyjacielska lub gwałtowna, jakkolwiek posępniała możesz się czuć. Wróżby online, z natury rzeczy, są o krok od rzeczywistości, ale nie zapominaj, że pośrednictwem Internetu kryje się realna istota ludzka. Zawsze traktuj ją uprzejmie, profesjonalnie i z prawdziwym współczuciem.

Nie zalewaj klienta zbędnymi informacjami

Jaka powinna być wróżka online ?

Nie usiłuj dawać całej swojej wiedzy. To niezwykle pociągające, aby usiłować pouczać klienta, dzieląc się z nim wszystkimi wiadomościami na temat karty. Bardzo często jest to o wiele za dużo i Twój biedny klient jest zmieszany. Twój klient jest faktycznie zainteresowany tylko tym, jaki to ma związek z jego życiem. Często zdarza się tak, że mniej znaczy więcej.

Wyceniaj pracę realistycznie

Zachęcające jest zmniejszanie ceny, aby dostać możliwość zarobku. Skonkretyzuj, jak wiele pieniędzy potrzebujesz i na tej podstawie wyceniaj swoje rozkłady.

Znaj swoje karty

Na początku trzeba używać tej samej talii dla wszystkich Twoich odczytów online. Stwórz plik tekstowy z pobieżnym opisem każdej karty. Zajmuje to trochę czasu, ale uprości Ci rzeczywiście pojąć symbolikę każdej karty. W chwili gdy już osiągniesz pewność siebie i swoich kart, poszerz swoją wiedzę ucząc się podstawowej numerologii i podstaw astrologicznych. Nie pogrążaj się w chaosie, starając nauczyć się wszystkiego jednocześnie.

Wprawiaj klientów w dobry nastrój

Miej poczucie humoru. Klienci doceniają kogoś, kto potrafi ich rozluźnić z krztyną humoru, ale nie daj, aby wymknęło się to spod kontroli. Ta osoba posiada zmartwienie mające związek w kwestii swojego życia, w innym wypadku nie prosiłaby o rozkład, więc kiedy trzeba, aby być poważną, bądź poważna.

Rozkłady na osoby trzecie

Postaraj się nie wykonywać rozkładów na osoby trzecie. Mówiąc inaczej, nie mów klientce, co sądzi o niej jej chłopak. Można łagodnie wskazać jakie może być to uczucie, ale nic poza tym. Zaznacz, że możesz czytać karty tylko w jej imieniu i tylko z jej perspektywy. Twoja klientka będzie pod wrażeniem Twoich zasad i będzie się czuła pewnie, że jej prywatne informacje są u Ciebie bezpieczne.

Kodeks Etyczny

Stwórz kodeks etyczny. Każda wróżka online musi go posiadać. Może on zawierać na przykład: „Nie będę świadczyć usług osobom niepełnoletnimi” oraz „Nigdy nie będę dzielić się danymi o klientach”. Trzymaj się tych zasad – to wygeneruje Ci wiele stałych klientów.

Kiedy zapomnisz, co powiedzieć

Jeśli podczas wróżenia online na żywo Twój umysł jest pusty, przytrzymaj kartę w taki sposób, aby klient mógł ją dojrzeć i zapytaj, co ona dla niego oznacza. Opisz obraz, porozmawiaj o tym, co oznacza określona symbolika, a wkrótce skierujesz się na odpowiednie tory. Zawsze możesz się ukazać swój uśmiech i przeprosić za zagubienie toku myślenia – zdarza się to czasami nawet przodującym wróżkom.

Kompromis jeśli chodzi o terminy

Jeśli czytasz w czasie faktycznym przez Skype, musisz zyskać pewność, że skonkretyzowałaś czas odpowiedni jednakowo dla Ciebie, jak i dla Twojego klienta. Nie próbuj dostosować się do nich jedynie w celu, aby podlizać się klientowi – nie będziesz w końcu rozkładała kart o 3 nad ranem…

Medium za pomocą którego wróżysz

Zdecyduj się na format swoich odczytów. Jest wiele sposobów, na które da się przesłać wróżbę online: e-mail, nagranie wideo, Skype, Facebook, komunikatory internetowe. Przeprowadź swoje badania i zobacz który format wróżb online jest dla Ciebie najbardziej dogodny.

Pracuj najlepiej jak potrafisz

Wykonaj dobrą robotę, a w krótkim czasie otrzymasz sposobność dokonania dalszych zleceń. Klienci szanują kogoś, kto jest przygotowany, aby pracować w pocie czoła. Kiedy wróżenie online dobiega końca, poinformuj klienta, że w razie dylematy będzie mógł się skonsultować. Naturalnie są tacy, którzy korzystają z tej możliwości, ale jest ich niewielu. Po otrzymaniu odpowiedzi na kilka pytań dodatkowych możesz z uprzejmością poprosić ich o zlecenie dalszego odczytu.

Minimalizacja przerw

Jeśli rozszyfrowujesz tarota online na Skype, musisz zyskać pewność, że nie będziesz mogła zrobić sobie jakiejkolwiek przerwy. Jeśli dzieci wracają ze szkoły lub pies zaczyna piszczeć, aby udać się z nim na spacer, może to spowodować, że będziesz wyglądać nieprofesjonalnie. Jednocześnie, może to też spowodować, że będziesz wyglądać też zwyczajnie i ludzko, więc nie bierz tego do siebie, jeśli pojawi się nieprzewidziana przerwa. Jeśli jest to pilny wypadek, twój klient okaże się wyrozumiały i będziesz w stanie przeorganizować pogawędkę.

Wróżenie pisemne

Jeśli wykonujesz pisemne wróżby e-mail przeanalizuj to, że Twoje umiejętności edytorskie są prawidłowe, by nie zniechęcać klientów. Potrzebujesz świetnych zdolności językowych i zdolności do pokazywania pomysłów i wiadomości w sposób prosty i zwięzły.

Wróżba zamówiona bez problemów

Upewnij się, że Twoje kwoty za wróżbę są zrozumiałe i że posiadasz łatwy sposób na to, aby ludzie mogli rezerwować u Ciebie wróżby. Twoi klienci muszą także wiedzieć co otrzymują za swoje pieniądze, więc wytłumacz im na co mogą liczyć za z góry określoną kwotę.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę