Jestem w związku, ale nie kocham. Czy to koniec ?

Nie wychodzicie do ludzi

Nie ma możliwości aby być razem, ukrywając to przed całym światem. Partner powinien z dumą przyprowadzić cię do swojego domu. Jeśli nie jest chętny abyś poznała ważnych dla niego ludzi, to coś jest nie tak.

Wolisz spędzać czas w pojedynkę

Jestem w związku, ale nie kocham. Czy to koniec ?

Jak się czujesz, kiedy partner powiadamia cię, że spędzi weekend pracując, a nie z tobą? Jeśli masz wrażenie, że tylko na to czekałaś, a nie rozczarowanie – sprawa jest ewidentna.

Złościcie się przez głupoty

Każdy powód jest dobry, dlatego wciąż jest między wami gęsta i napięta atmosfera. Słowa i czyny partnera odbierane są jako ataki. Nawet jeżeli niczego złego nie miał na myśli.

On Cię już nie kręci

W początkowej fazie relacji pomiędzy partnerami jest duża chemia i wręcz nie mogą oderwać od siebie rąk. Po dłuższym czasie ona opada, ale to naturalna kolej rzeczy. Partnerzy nadal wzajemnie się pociągają – po prostu wielki szał minął. Jeżeli jednak na myśl o zbliżeniu, ogarnia cię niechęć, to może oznaczać, że Twoje uczucie całkowicie już się wypaliło.

On nieustannie działa ci na nerwy

Następną oznaką świadczącą o wygasającym uczuciu jest to, że masz poczucie, jakby on nieustannie Cię denerwował. Wcześniej na niektóre nawyki faceta przymykałaś oko a może nawet uważałaś je za urocze. Teraz, gdy o nich pomyślisz, ogarnia cię irytacja.

Myślisz o rozstaniu

Kiedyś myślałaś dużo o waszej wspólnej przyszłości, natomiast obecnie miejsce tych marzeń zajęły fantazje o twojej ewakuacji ze związku. Zastanawiasz się, jakbyś to zrobiła, co wydarzyłoby się później i jak on by to zniósł.

Nie chcecie tego naprawić

Przestaliście walczyć o związek i oboje zdajecie sobie z tego sprawę. Najwyraźniej czekacie na ruch drugiej osoby, która postanowi w końcu powiedzieć: najwyższy czas abyśmy rozeszli się w swoje strony.

Różnica zdań zawsze kończy się awanturą

Różnica zdań to moment, kiedy dobrze jest przedstawić swoje racje. Ale wy już tego nie potraficie, bo od razu rozpoczyna się kłótnia.

W swojej przyszłości nie przewidujesz dla niego miejsca

Wyobrażenia i plany jakie wobec niego masz są dużą podpowiedzią na temat uczuć wobec mężczyzny. Dodatkowo jest jeszcze jeden ważny aspekt świadczący o tym, że angażujesz się w waszą relację. To wspólne snucie planów oraz podobne pragnienia i wyobrażenia o życiu. Ludzie, których łączy miłość dzielą się ze sobą tym, co chcieliby w przyszłości robić i pragną tworzyć razem codzienność. Jeżeli między wami tego nie ma, to wyraźny sygnał, że funkcjonuje on tylko teoretycznie.

Nie możecie się dogadać

Wcześniej rozumieliście się bez słów, a teraz nawet nie próbujesz walczyć o zgodę i porozumienie. Złe emocje są czymś absolutnie naturalnym w waszej relacji.

Wyśmiewacie swoje poglądy

Nawet w najlepszym związku nie musimy się we wszystkim zgadzać. Kłopot pojawia się wtedy, gdy tylko nasze poglądy są dla nas logiczne i potrafimy się z tego powodu jedynie atakować.

Musisz udawać

Zdajesz sobie sprawę, że przestałaś tak naprawdę być kimś takim, o kim on marzył i próbujesz ratować relację w ten sposób. To tylko wydłuży czas upadku związku , który od dawna już nie ma racji bytu.

Przestałaś go szanować

W relacji z partnerem najważniejszy jest szacunek. Z biegiem czasu nie powinien on być mniejszy niż na początku – wręcz dobrze byłoby aby wzrastał. Kiedy przestajesz go szanować to oznacza zmianę w sercu. Zbliża się koniec i nieważne, z jakiego powodu nastąpił.

Nie czujecie się już połączeni

Chodzi o słynne „to coś”. Myśl, że jesteśmy dla siebie stworzeni i łączy nas coś magicznego, nad czym warto pracować.

Czujesz się manipulowana

W zdrowej relacji każdy ma też chwilę dla siebie i może mieć swoje prywatne sprawy. Gdy tak oczywiste rzeczy stają się powodem do sporów, wtedy jest czas na podjęcie decyzji o rozstaniu.

Nie potraficie już ze sobą gadać

Umiejętność rozmowy to jeden z tych elementów związku, bez którego nie może on istnieć. Jeżeli nie wkładasz w nią żadnego wysiłku, nie jesteś już zaangażowana uczuciowo w tę relację. Kiedyś robiłaś to także dla siebie, a obecnie masz poczucie, że wcale tego nie potrzebujesz.

Stał się dla Ciebie obojętny

Zakochana kobieta, czuje niepokój i smutek kiedy pomyśli, że facet mógłby zainteresować się inną kobietą. W przypadku, gdy nie czuje już ona nic do swojego mężczyzny, nie pojawia się żaden niepokój, smutek – nawet żal czy poczucie upokorzenia. Mężczyzna jest jej zupełnie obojętny.

Czujesz się w związku samotna

Tak, nawet w związku czy rodzinie można bywać samotnym. Chodzi o taką sytuację, kiedy mimo tego, że teoretycznie masz kogoś obok siebie, jednak brak między wami wzajemnego zrozumienia. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że nie możesz porozmawiać z facetem na każdy temat, bo nie spróbuje on zrozumieć twoich odczuć albo w ogóle nie będzie chciał cię wysłuchać.

Unikacie dotykania się nawzajem

Można nawet powiedzieć, że unikacie siebie jak ognia. Chodzi o każdą formę cielesnego kontaktu – nie tylko igraszki, ale też łapanie się za ręce, przytulanie czy głaskanie.

Twoi bliscy są przeciwko

Zazwyczaj nie liczymy się z ich opinią, bo to przecież nie jest ich sprawa. Pomyśl mimo wszystko, dlaczego wszyscy bliscy nie są do końca zadowoleni z twojego wyboru.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę