Kiedy wyjdę za mąż? Horoskop

Zastanawiasz się, kiedy wyjdziesz za mąż ? Najpierw przeczytaj jakie etapy powinnaś przejść przed zamążpójściem:

Kiedy wyjdę za mąż? Horoskop

Przyznanie się, że popełniło się błąd

Umiesz powiedzieć – to moja wina i za swoje czyny oraz wszystko to, co mówisz. Nie udajesz, że nic się nie stało, kiedy ktoś nakryje Cię na popełnieniu błędu.

Odejście z obecnej pracy

Sama, bez pytania innych o zdanie. Zrobiłaś to ponieważ czyni Cię ona niespełnioną, nie daje zadowalającej ilości pieniędzy, czy zadowolenia.

Samodzielny wyjazd

Sama, z przyjaciółmi lub z chłopakiem. Wypoczynek i wakacje z kimś, kto nie jest Twoim rodzicem lub opiekunką ze szkoły. To Ty je sobie opłacasz.

Doświadczanie luksusów

Czyli momenty i rzeczy, na które wydajesz swoje ciężko zarobione środki, a które nie są Ci koniecznie potrzebne do życia. Robisz to, bo możesz i chcesz, jednak nie jest to zbędna rozrzutność. Np. kupujesz wino lepszej jakości, zamawiasz kosztowny materac, zaopatrujesz się w korekcyjne poduszki.

Własne rachunki

Umowa i abonament wyłącznie na Ciebie. Brzmi przerażająco? Teraz każda rozmowa i wiadomość, dodatkowe opłaty za roaming, czy inne wydatki spadają na Ciebie. Teraz nie ma wymówki, że pochłonęły Cię problemy rodzinne, a mama zapłaci za sms-y z chłopakiem.

Samodzielność mieszkaniowa

Nie potrzebujesz posiadać własnego apartamentu, domu, czy zwykłego mieszkania. Mowa tutaj o oddzielnym zamieszkaniu np. w wynajęciu czegoś gdzie zamieszkasz sama. Zamieszkujesz sama i jesteś z dala od mamy i taty, czy ukochanego.

Odejście od nastoletnich lat

Zerkasz na młodzież i nastolatków i dokładnie widzisz, jak wiele Was różni. Myślisz sobie, że to dobrze, że nie jesteś już w tym wieku. Naturalnie chciałabyś wciąż mieć 18 lat, ale mentalnie jesteś już poza tym etapem życia.

Pilnowanie terminów

Mama nie musi mówić Ci o wizycie u lekarza, wygasającym ubezpieczeniu, bo Twój wewnętrzny (lub całkiem miły, papierowy) kalendarz bez problemu daje sobie radę z odpowiedzialnością i terminami.

Własne poglądy

Posiadasz swoje poglądy polityczne, myślisz sama o kwestiach wagi państwowej, czy również tych dotyczących Twojej osoby, świata i umiesz określić swoje poglądy. Nie kierujesz się tym, co sądzą Twoi rodzice, czy przyjaciele – oczywiście słuchasz ich opinii, ale to Ty świadomie wyrabiasz sobie swoje.

Rozwiązywanie problemów

W ciężkich chwilach dawałaś sobie radę sama i rozwiązywałaś problemy. Doprowadzałaś do ich rozwiązania. Trudności ze znalezieniem pracy, zły stan zdrowia członków rodziny, brak pieniędzy na opłaty itp.

Wyjście poza strefę komfortu

Z różnych względów byłaś lub jesteś postawiona w niewygodnej sytuacji, jaka stanowi dla Ciebie wyzwanie, np. zmieniasz miejsce zamieszkania ze względu na pracę.

Cieszenie się czyimiś sukcesami

Prawdziwego szczęścia… bez złości, paniki, że Ty też powinnaś osiągnąć lub mieć to, co znajomi.

Zmiana wyglądu fizycznego

Chciałaś mieć tatuaż, kolczyk, zrobić większe usta, postawić na inny kolor włosów, zrzucić kilka zbędnych kilogramów, wyrobić mięśnie – jeśli zdecydowałaś się na coś, co wymagało przeanalizowania, dużego wysiłku, ale nie wiązało się z poparciem mamy, taty i innych ludzi.

Poradzenie sobie po zakończeniu związku

Przebrnięcie przez to wszystko samodzielnie (lub przy pomocy życzliwych ludzi). Odrzucenie smutku, któremu nie udało się Cię pokonać, a który dał Ci energię do zmian i lepszego życia.

Zaproszenie rodziców do swojego lokum

Tym razem to Ty szykujesz posiłek, nie korzystasz z zapasów, jakie przygotowała Ci mama i nie zamawiasz jedzenia z ulubionego baru – goście wpadają z wizytą, a Ty jesteś gospodynią podczas całego wieczoru. Poza tym, posiadasz coś do jedzenia! Twoje posiłki to przynajmniej śniadanie, obiad i kolacja i przez znaczną część czasu robisz je samodzielnie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę