Kontakt do dobrej wróżki

Czego powinno się oczekiwać od kontaktu z wróżką ?

Zadawaj konkretne pytania

Możesz iść do wróżki, aby zdobyć wiadomości na temat dokładnych rzeczy. Na przykład, chcesz wiedzieć, czy osoba, z którą się zaprzyjaźniłaś, jest dla Ciebie trafiona lub czy jest to kariera, która jest dla Ciebie najlepsza. Stawianie naturalnych pytań może być pomocne zarówno dla Ciebie, jak i dla wróżki, dzięki czemu będzie ona wiedziała, czemu poświęcić najwięcej uwagi. Doświadczenie pójścia do wróżki, niezależnie od tego, czy jest to wizyta online, czy także fizyczna wizyta, może być onieśmielające. Czasami odczyty mogą nie posiadać dla Ciebie sensu w chwili wizyty. Ale znaczenia z pewnością wkrótce się wyjaśnią. Zawsze będą znaki, na które należy skierować uwagę, które są związane z twoim odczytem. Wróżka poprowadzi cię, abyś odkryła więcej o sobie i o tym, do czego jesteś zdolna, aby mieć lepszą kontrolę nad własnym życiem. Te odczyty pomogą Ci dodatkowo rozgryźć, w jaki sposób Twoja przeszłość wpływa na Ciebie.

Kontakt do dobrej wróżki

Zostaniesz zapytana o sprawy osobiste

Wróżka musi połączyć się z tobą tak, żeby dała radę zdobyć konkretniejsze i sensowniejsze odczyty w oparciu o Twoje wibracje. Nawet ceniona wróżka będzie zmuszona zapytać Cię o Twoje prywatne sprawy i nakreślić Ci pewne części tego, co widziała lub otrzymała od Ciebie. Pamiętaj, że nawet wróżki są zmuszone rozumieć odczyty, które zdobywają.

Przywiązanie do jednej tarocistki

Zdarza się tak, że Ty i wróżka, u której byłaś nie całkiem do siebie pasujecie. Jest to absolutnie normalne, nie powinnaś pozwolić, aby to zniechęciło Cię do znalezienia kogoś innego. Na pewno nie oznacza to, że coś jest nie w porządku ani z tobą, ani z wróżką. Prawdopodobnie po prostu wasze energie nie okazały się dobrane. Nie świadczy to, że nie będziesz czuła się dobrze w obecności innej wróżki.

Poproś o wyjaśnienie

Czy coś jest dla Ciebie niezrozumiałe? Twoja wróżka będzie zadowolona, w momencie gdy usłyszy Twoje pytania lub obawy. Twoja wróżka musi rozwiązać w odczycie to, czego nie rozumiesz. Im bardziej będziesz się czuła zrelaksowana, tym dokładniejsze będą Twoje wibracje. I tym bardziej odczyty będą miały znaczenie tak samo dla ciebie, jak i dla wróżki.

Przyjazna atmosfera

Wróżka rozumie, że ludzie, którzy zapisują się do niej z wizytą, są raczej zdenerwowani i zdezorientowani. Zwłaszcza ludzie, którzy odwiedzają wróżkę z nadzieją na wskazówki mające związek z utrapieniami, które mają. Zawsze pielęgnują, aby ich goście czuli się oczekiwani. Tak samo po to, aby uzmysłowić im, jak dobrze rozumieją, jak bardzo są podenerwowani i aby pomóc im się opanować.

Pierwsza wizyta to tylko pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta jest ciężka. Jesteś zdenerwowana i masz sporo wymogów. Nie oczekuj jednak, że pierwsza wizyta udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje niejasności lub powie Ci wszystko o Twoim życiu. Identycznie jak Ty jesteś zdenerwowana i pragniesz szukać pomocy, tak samo wróżka stara się nadać sens wszelakim wibracjom i wizjom, które otrzymuje od Ciebie, aby dać Ci dokładne odczyty, które są sensowne.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę