Nadzieja na powrót po rozstaniu

Jego zainteresowanie Twoją osobą wzrosło

Przed momentem zakończyliście relację, a on regularnie dopytuje, jak się czujesz i jak sobie radzisz – dzwoni lub pisze? Najwyraźniej pragnie, byś i ty zagadnęła o to samo. Dodatkowo pragnie wykazać się troską i skłonić cię do rozmowy na temat waszego zerwania.

On wciąż jest wściekły

Nadzieja na powrót po rozstaniu

Chodzi o emocje. Do czasu gdy wciąż są widoczne, wciąż jesteś dla niego ważna. Możliwe, iż to wcale nie ty jesteś odpowiedzialna za wasze zerwanie, lecz on już sam nie wie, co ma zrobić z tym, co czuje i zmuszony jest przenieść na kogoś odpowiedzialność. W sytuacji gdybyś nie była dla niego wciąż ważna i jeśliby był zadowolony z tego, jak potoczyły się wasze losy, nie traciłby energii na to, żeby do ciebie wydzwaniać lub wysyłać emocjonalne SMS-y.

Odzywa się do Ciebie pod wpływem

Alkohol ułatwia nam relacje z innymi ludźmi. Jesteśmy bardziej otwarci i szczerzy. Mówimy to, co naprawdę myślimy. Jeśli on wydzwania lub wypisuje do ciebie wiadomości po pijaku, coś jest na rzeczy. Nawet jeśli są to obraźliwe wiadomości, najprawdopodobniej nie daje sobie rady z uczuciami. Warto dokładnie przeanalizować, jak co on robi po spożyciu.

Myśli o Tobie w kontekście Twoich marzeń

Jak wiele razy mówiłaś, że marzysz o tym by spędzić wakacje we Włoszech? On dopiero co tam był. Mówiłaś, że bardzo chciałabyś wyjść do opery? On właśnie tam był. I jakoś się o tym dowiedziałaś. Myślisz, że to przypadek?

Wyraźnie częściej zaczął postować w mediach społecznościowych

Do tej pory wrzucał posty od czasu do czasu? Sporadycznie pokazywał swoje życie osobiste, a teraz co chwilę chwali się, jak to beztrosko się bawił? Tu koncert, tam piwko z kolegami, tu szalony wyjazd na cały weekend? Robi to wszystko na pokaz, żeby Ci pokazać, że wcale nie jest mu źle z powodu waszego zerwania. Ma nadzieję, że zobaczysz te wszystkie informacje.

Nie chce mówić o swoim życiu

Nie przechwala się, unika rozmów o spotykaniu się z innymi. Nawet jeśli z kimś się spotyka, nie traktuje w poważny sposób i nie chce cię ranić. Jeżeli zatrzyma takie informacje dla siebie, istnieje większa możliwość, że będzie miał okazję odbudować waszą relację.

Unika ludzi

Przesiaduje w domu, nie dba o siebie, nie spotyka się ze znajomymi bywa, że nawet nie pojawia się w pracy? Widocznie uświadomił sobie, że popełnił błąd i jest przytłoczony tym, co się wydarzyło.

Często na niego wpadasz

Jeżeli dobrze się znaliście, on doskonale wie w jakim miejscu oraz czasie będziesz. Jeśli w gruncie rzeczy nie chciałby mieć z tobą nic wspólnego, unikałby tych miejsc jak ognia. On tymczasem notorycznie staje ci na drodze. Oczywiście „przypadkiem”, jak podaje…

Dał sobie radę bardzo szybko

Jak zwykło się mawiać – klin klinem. Jeżeli on bardzo szybko zaczął umawiać się z kobietą, którą przed chwilą poznał, najwyraźniej rozpaczliwie usiłuje o tobie zapomnieć. To dziecinne zagrywki i bardzo niesprawiedliwe w stosunku do tamtej osoby, ale cóż… Kto nadąży za mężczyznami?

Nie zrywa kontaktu z Twoimi bliskimi

Po co on dzwoni do twojej matki, ojca lub brata? Po co utrzymuje z nimi kontakt? Bodajże po prostu ich lubi, ale… nie ma to większego sensu, bo nie pozwala się odciąć od przeszłości. Widocznie nie chce wypaść z obiegu. Utrzymując kontakt z twoją rodziną, ukazuje, że wciąż jest obecny w twoim życiu.

Nie potrafi ukryć zazdrości

Zobaczył cię gdzieś na mieście albo widział jakieś zdjęcie. A może usłyszał, że kręci się wokół ciebie jakiś facet. Drąży temat, robi ci wyrzuty, ma pretensje. Wszystko to znaczy, że nie uporał się z waszym rozstaniem i ciągle jesteś dla niego istotna. Koniec jest w chwili, gdy pojawia się obojętność.

Podejmuje próby, aby się zmienić

Pamiętasz, jak złościłaś się, że ciągle chodzi w tym samym? Że rzadko się goli lub niezdrowo odżywia? Jakim cudem, że teraz nagle wszystko to zmienił? Bardzo możliwe, że ma ochotę ci udowodnić, że wziął sobie do serca wszystko to, o czym mówiłaś. Liczy, że dasz mu jeszcze jedną szansę.

Opowiada Ci o swoich kłopotach

Najprawdopodobniej znakomicie sobie przemyślał, czemu doszło do zakończenia związku i pragnie z tobą o tym podyskutować. Cóż, każdy ma prawo popełniać błędy. Najważniejsze, by się na nich uczyć.

Czujesz, że jego znajomi Cię śledzą

Mogą to być również wasi wspólni znajomi, którzy donoszą mu często nie na jego prośbę, ale dopóki ich nie skarci, coś jest na rzeczy, co u ciebie słychać, jak sobie radzisz, czy tęsknisz. Jeżeli wasi znajomi cały czas wam kibicowali, siłą rzeczy będą wykazywali starania, żebyście znów byli razem.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę