Najlepsza wróżka online

Dobra tarocistka używa zrozumiałych słów

Kluczowa jest umiejętność porozumiewania się tak, aby klient odpowiednio zrozumiał to, co do powiedzenia mają mu karty za pośrednictwem wróżki. Istotne jest w równej mierze to, aby klient nie odczytał tego wszystkiego w negatywny sposób. Właściwa wróżka nie mówi żargonem, o którym klient nie ma bladego pojęcia. Używa nieskomplikowanych i skrupulatnych słów.

Pracuje nad rozwojem swojej intuicji

Najlepsza wróżka online

Solidna wróżka łączy swój instynkt z własnym doświadczeniem życiowym. Nie rozpowiada klientowi, że miała sytuację zbliżoną do tego, przez co on teraz przechodzi i na tej zasadzie udziela mu porad. Zamiast tego pozwala, aby ta niemalże podświadoma informacja przepłynęła przez cały rozkład tarota.

Dobra wróżka zna swoje ograniczenia

Jak każda inna forma wróżenia, czytanie z kart tarota może być także zmienione przez wolną wolę konkretnej osoby i jej umiejętność do dokonywania własnych wyborów. Doświadczone tarocistki bez wyjątku rozumieją, że ich klienci mają wolną wolę, a więc mają zdolność do rozeznania w swoich osądach.

Zna swoje karty tak dobrze, jak to tylko możliwe


Zwiększa swój zasób wiedzy każdego dnia, rysuje jedną kartę dziennie, prowadzi dziennik tarota, czyta wiele książek i prowadzi dialog z innymi tarocistkami. A przede wszystkim: Praktyka, praktyka, praktyka.

Fachowa wróżka musi być instynktownie dobra w kontaktach z ludźmi, głównie jeśli ma pokaźne doświadczenie życiowe. Powinna być uświadomiona, czy może być bezpośrednia w stosunku do klienta, czy też musi być trochę rozważna. Niektórzy ludzie lubią bezpośredniość, inni są strachliwi słysząc negatywne wieści w czasie wróżenia.

Wróżka musi być dobrym słuchaczem


Odpowiednia wróżka nie jest po to, aby obnażyć swoje niesamowite zdolności, jest po to, aby ofiarować klientowi niezmiernie potrzebnego wsparcia. Wysłucha tego, co powie, zinterpretuje to swoimi słowami, jeśli to niezbędne. Autentycznie postara się zrozumieć ich punkt widzenia. Co jest tak samo istotne, powinna także umieć mieć w sobie obiektywizm i spojrzeć na sytuację bezstronnie.

Szerokie horyzonty

Jeśli zamysły tarocistki są rzetelne i właściwe, a ona sama ma otwarty umysł, jej połączenia z klientem będą niezmiernie płynne, kształcące i istotne. Ale, jeśli tarocistka jest samolubna, arogancka i egoistyczna, rozkład tarota może być odstraszający, a nawet przerażający dla klienta.

Troskliwe i otwarte serce

Bywało tak, że oszuści podający się za tarocistów używali tarota dla osobistej satysfakcji lub dla zysku. Sumienna i duchowo myśląca tarocistka nie wyzna swojemu klientowi tego, co pragnie usłyszeć. Podejdzie do wróżby z otwartym sercem i umysłem, jak również będzie miała życzenie rozmawiać ze swoimi klientami poprzez ważną i satysfakcjonującą dla obu stron drogę symboliki, i nie zdarzy się, że użyje strachu, opryskliwości lub wymuszania, aby sprawować władzę jeśli chodzi o przebieg wróżby.

Umiejętności komunikacyjne

Solidna wróżka musi radować się interakcją z ludźmi i musi umieć opowiedzieć swoją wiadomość w taki sposób, żeby nie zostać źle zrozumiana. Klienci nie przejmują się zbytnio samym tarotem, ciekawi ich zaledwie chwila, w której się z Tobą konsultują.

Zalety obiektywności

Dalszą dobrą zaletą doświadczonych wróżek jest obiektywizm. Oznacza to, że wróżka jest współczująca, delikatna, neutralna i nigdy nie będzie wywierała nacisku na swoich klientów. Motywem dobrej wróżki jest stworzenie wskazówek, aby pomóc swoim klientom nakreślić drogę do następnego kroku w ich duchowej podróży. Doświadczona tarocistka odgrywa również rolę doradcy, który kieruje swoich klientów rozsądnie i z wyczuciem w kierunku ścieżki do samospełnienia.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę