Nie wiem czy on mnie kocha…

Poniżej prezentuję parę sygnałów, które mogą sygnalizować, że Twój partner darzy Cię prawdziwym uczuciem.

Chce Twojego dobrego samopoczucia

Możesz w prosty sposób zaobserwować, czy twój partner darzy Cię poważnym uczuciem – mimo że tego jeszcze nie usłyszałaś z jego ust – po jego codziennym zachowaniu wobec Twojej osoby. Godzi się na twoje dziwne domowe nawyki, wstaje rano po cichu, aby cię nie obudzić, pozwala ci siedzieć w pociągu przy oknie, okrywa cię kocem, gdy zapadasz w sen na kanapie… Jednym słowem, stara się, by było ci dobrze i miło.

Nie wiem czy on mnie kocha...

Planuje wspólną przyszłość

Mówi o wspólnych wakacjach czy urlopie, adoptowaniu razem zwierzaka czy kupieniu domu. Jeżeli Twój partner bierze pod uwagę Ciebie w swoich planach i myśli o życiu u twojego boku, to ma względem Ciebie doprawdy poważne zamiary.

Daje przemyślane prezenty

Nie sztuka kupić komuś wartościowy, kultowy prezent. Sztuka to sprawić podarunek, który będzie rozważny, osobisty i ważny dla obdarowywanego. Jeśli partner darzy Cię prawdziwym uczuciem, sprezentuje Ci płytę twojego ulubionego zespołu, którego sam nie słucha, wymarzoną książkę, o której wspomniałaś mu tylko raz albo pościel z obrazkami, które uwielbiasz.

Rozmyśla o Tobie często

Kiedy nie jesteście akurat obok siebie, twój partner często pozwala Ci odczuć, że o Tobie myśli na przykład – dostajesz wiadomość na telefon, że właśnie usłyszał w radiu Twoją ukochaną piosenkę.

Stawia Cię na piedestale

Jednym z głównych objawów, że partner Cię kocha, jest priorytetowe traktowanie. Nie znaczy to jednak, że powinien spędzać swój wolny czas tylko z tobą i nie widywać się z innymi ludźmi – to byłoby wręcz niezdrowe. Jeśli prawie zawsze twój chłopak wybiera ciebie i spotkania z tobą oraz pragnie spędzać z Tobą każdą wolną chwilę, nawet gdy jest w trudnym okresie, a jego grafik pęka w szwach, to po prostu Cię kocha.

Wykonuje za Ciebie Twoje obowiązki

To jest często postrzegane jako banalne, ale wykonywanie za partnera znienawidzonych przez niego czynności to jedna z najważniejszych oznak prawdziwej miłości. Jeżeli mężczyzna myje za Ciebie naczynia, odkurza, bo wie, że zwyczajnie tego nie znosisz, to raczej naprawdę cię miłuje.

Wie, kiedy coś nie gra

Nie musisz wcale tego ogłaszać, on od razu wie, że coś jest u Ciebie nie tak. Pyta, czy coś się stało, czym się zamartwiasz, czy może jakoś pomóc. Po chwili wyczuwa twój zły nastrój, lęk czy przerażenie. Ponadto, czujesz, że możesz mu o swoich problemach powiedzieć.

Chce czuć Twoją obecność

Ludzie, którzy się kochają, rzecz jasna nie muszą być przy sobie non stop. Ale jeżeli twój wybranek nagle Cię obejmuje, całuje Cię po dłoni, bierze Cię za rękę w kinie albo siada obok ciebie przy stole wśród znajomych, to nawet nie musi mówić słów „kocham cię”. Sam fakt, że chce być fizycznie jak najbliżej ciebie, mówi wszystko.

Bywa z Ciebie dumny

Twój chłopak jest twoim najwierniejszym wielbicielem. Jest dumny ze wszystkich twoich wyczynów, nawet jeśli są małe. Czasami masz nawet wrażenie, że jest z ciebie bardziej dumny, niż… Ty z samej siebie.

Mówi o Tobie w rozmowach z innymi

Twój ukochany konwersuje ze swoją mamą przez telefon. Znienacka słyszysz własne imię i to w kompletnie przypadkowym kontekście. Podobnie w dyskusjach z kimkolwiek innym – kolegą z pracy, babcią, przyjacielem. Gdy twoja druga połówka przy każdej możliwej okazji wspomina o Tobie w rozmowach z innymi ludźmi, znaczy to, że jesteś dla niego najważniejsza.

Broni Cię

Chronimy ludzi, których kochamy. Jeżeli twój partner troszczy się więc o Twoje bezpieczeństwo oraz jak lew broni Cię przed innymi ludźmi i nie pozwala im mówić o Tobie w zły sposób, to żywi do Ciebie mocne uczucia.

Czasami prosi Cię o wsparcie i radę

Jesteś prawdziwym oparciem swojego partnera. To do ciebie zwraca się, gdy ma dylemat, potrzebuje porady lub pomocy albo ma gorszy okres. Ufa Tobie mocniej niż innym.

Służy wsparciem

Ukochany dopinguje Cię w twoich marzeniach i celach. Wierzy w ciebie, powtarza Ci, że poradzisz sobie i nie pozwala Ci zrezygnować ze swoich zainteresowań. Jeśli wierzy w Twoje cele bardziej, niż Ty sama, to jesteś wybranką losu.

Okazuje Ci wsparcie i pomoc

Kiedy potrzebujesz pomocnej dłoni czy oparcia, na okrągło możesz polegać na partnerze. Do tego stopnia, że w sytuacji gdy zatelefonujesz do niego, iż spłonęło Ci mieszkanie albo twój samochód stanął na bezludziu, on rzuci wszystko i przybiegnie Ci z pomocą.

Jest ciekaw tego co mówisz

Główna przesłanka, że twój wybranek darzy Cię szczerym uczuciem? Zawsze Cię słucha. Aby skoncentrować się na tym, co masz mu do powiedzenia, pauzuje grę albo odkłada inne czynności na później.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę