Oczyszczanie energii

Sól ma właściwości oczyszczające

Sól kuchenna może posłużyć nam do usuwania negatywnej energii w naszym domu. Sól ma zdolności, aby wchłaniać negatywną energię. Wystarczy, że do każdego zakamarka w pomieszczeniu nasypiesz po szczypcie soli. Pozostaw ją tam na dwie doby. A co potem? Wystarczy, że ją zmieciesz lub odkurzysz. Jeżeli zaś chcesz oczyścić sam siebie, dosyp soli do wody w wannie, lub natrzyj się nią w czasie kąpieli.

Kot wskaże miejsca

Oczyszczanie energii

To zwierzę potrafi naprawić energetykę w każdym mieszkaniu, a robi to ponieważ ma zdolność przekształcania energii. Ludzie i koty to stworzenia w pewien sposób wzajemnie na siebie działające. Kot lubi energie, które są niekorzystne dla ludzi i często ja pochłania. Ale nie jest dla niego dobra energia, która jest pozytywna i korzystna dla człowieka. Nie spędzaj zbyt wiele czasu w ulubionym miejscu odpoczynku kota. By się dobrze wysypiać, zobacz, gdzie najchętniej przesiaduje bądź odpoczywa kot i nie stawiaj tam łóżka. Natomiast spędzaj czas w miejscach, które koty omijają z daleka.

Wietrzenie i sprzątanie domu

Brzmi jak coś absolutnie naturalnego, jednak działa. Chaos oraz panujący dookoła nieporządek mogą skutecznie zniszczyć dobrą energię w danym pomieszczeniu. Jeśli ponadto nie nie ma w nim dostępu do świeżego powietrza, niemalże całkowicie uniemożliwia to dokładne oczyszczenie mieszkania. Dlatego, jeśli przygotowujesz się do domowego oczyszczania, Pierwszym, co zrobisz powinny być gruntowne porządki. W znacznej części przypadków to właśnie domowe sposoby oczyszczania energii są całkowicie wystarczające, aby poprawić jakość naszego życia i pozbyć się negatywnego samopoczucia. Jeżeli będziemy oczyszczać nasz dom z odpowiednią częstotliwością, osiągniemy jeszcze lepsze efekty. Posprzątaj porozrzucane, walące się po domowych kątach rzeczy do szaf, czy też do szuflad. Zetrzyj zalegający kurz, poodkurzaj, zetrzyj podłogę. Rzeczy, których od dawna nie używasz – możesz wyrzucić. Otwórz okna na oścież, pozwalając słońcu oraz świeżemu powietrzu wejść do Twojego domu.

Ogień i świece

Oczyszczające moce ognia są doceniane od bardzo dawna. Rzecz jasna, nie oznacza to, że musisz urządzać tańce przy ognisku w swoim domu. W zupełności wystarczająca będzie świeca. Zapalona świeca nie tylko pięknie wygląda i tworzy klimat we wnętrzu – to właśnie jej płomień sprawia, że możesz oczyścić dane pomieszczenie. Najlepiej w tym celu wykorzystać świecę woskową, ale równie dobrze możesz użyć w tym celu każdej białej świeczki, bądź świecy zapachowej.

Wybaczanie innym wyrządzonych krzywd

Każdy żal i złość, które w sobie nosimy działają na nas negatywnie. To silna blokada, która trzyma nas w ryzach i nie pozwala się uwolnić. Niszczy nas każdego dnia na nowo. Nie dość, że nie mamy miejsca w życiu na inne doświadczenia, to dodatkowo nasze rozżalenie powoduje, że wciąż rządzą i kierują nami negatywne emocje. Z tego właśnie powodu powinniśmy wybaczyć i wyciągnąć wnioski z otrzymanej lekcji, zapamiętać jej przesłanie i zapomnieć o wszystkim, co było złe.

Dobre mantry

Nie jest wystarczające, aby tylko oczyszczać się z złych energii. Trzeba też dbać o swoje wysokie wibracje. Świetnym sposobem jest stosowanie afirmacji, czyli pozytywnych twierdzeń w momencie, gdy budzisz się każdego dnia, jesteś pod wpływem stresu, nerwów i innych negatywnych emocji. Możesz skorzystać z gotowych afirmacji. Możesz też wymyślać swoje własne afirmacje zgodnie z tym, czego akurat potrzebujesz. Będą idealne na początek dnia i do wykorzystywania ich w sytuacji, gdy zalewają cię negatywne myśli. Warto też śpiewać i słuchać mantr, pojedynczych sylab lub ich zlepków o wysokich częstotliwościach.

Talizmany i amulety

Amulety chronią przed negatywnymi emocjami i energią z zewnątrz. Kamienie mają różne cechy i działanie, niektóre z nich ściągają negatywną energię, która w nas się znajduje, a inne odbijają ją i uniemożliwiają przedostanie się do naszej aury. Można dostać gotowy amulet sugerując się jego właściwościami lub stworzyć swój własny, od podstaw. Kupując gotowy amulet dobrze jest wybrać taki, który wykonany jest z kryształu górskiego, onyksu lub obsydianu. Amulet, który mamy ciągle przy sobie, należy oczyszczać w wodzie z solą lub obmywać pod kranem, przynajmniej raz na tydzień.

Podjęcie decyzji

Jednym z najważniejszych działań musi być przede wszystkim silne przekonanie o tym, że chcemy oczyścić swoje życie z negatywnej energii. Zdecydowane i pozytywne nastawienie jest najważniejsze. Tylko ono zapewnia odpowiednią moc i motywację do zmiany swojego życia. Większa wiara i przeświadczenie o słuszności podejmowanych decyzji jest równoznaczna z tym, że będziemy mocno chronieni.

Kadzidła i kadzidełka

Możesz użyć lawendy, białej szałwii, jałowca czy też santo. Samo działanie unoszącego się w powietrzu dymu jest tutaj istotne, gdyż posiada on odpowiednie właściwości uwalniające od negatywnej energii. Pospaceruj po swoim domu i okadź wszystkie pomieszczenia. Jeśli uważasz, że tego potrzebujesz, możesz też oczyścić samą siebie.

Dźwięki w domu

Dźwięk posiada cudowne właściwości , które mogą pomóc w oczyszczaniu. Spróbuj przespacerować się po mieszkaniu i podzwonić dzwoneczkami w każdym pomieszczeniu i każdym kącie.

Minerały

Kryształ górski to niesamowity minerał, który pomaga usuwać energię z otoczenia. Kamienie porozkładaj w różnych zakamarkach domu – pod swoim łóżkiem, na biurku gdzie codziennie pracujesz, bądź przy stole, gdzie najczęściej spożywasz posiłki, a także zasiadasz razem z gośćmi, kiedy przychodzą w odwiedziny.

Wyjście na łono natury

Matka Ziemia ma cudowne zdolności zmiany energii. Im częściej obcujesz z przyrodą, tym masz wyższą wibrację. Natura podnosi częstotliwość naszych wibracji; w ten sposób tworzysz dobrą aurę dookoła siebie. Dodatkowe korzyści to obniżenie poziomu stresu, często dużo lepszy nastrój, poprawa jakości snu, większa pomysłowość i poprawa koncentracji.

Flora

Rośliny to jeden z najlepszych znanych nam filtrów złej energii. Nie zapominaj, że to one wytwarzają konieczną nam do życia substancję – tlen. Im go więcej w Twoim powietrzu, tym będziesz się czuć zdrowiej, będziesz mieć więcej energii a Twoje zdolności poznawcze będą lepsze! Ponadto sprawiają, że wilgotność powietrza jest większa i niwelują substancje które mają negatywny wpływ na zdrowie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę