Olał mnie z dnia na dzień…

Nie byłaś lojalna

Nie powinnaś zapominać, że wierność jest jedną z kluczowych cech, jakie możesz dać swojemu partnerowi. I pamiętaj – on obserwuje cię cały czas i rozumuje mniej więcej tak: jeśli kobieta, którą kocham jest nielojalna wobec innych kobiet, na pewno nie będzie też lojalna wobec mnie.

Bez przerwy zarzucałaś go swoimi uczuciami

„Kochasz mnie?”, „Jak bardzo mnie kochasz?”, „Ale czy na pewno mnie kochasz?”. Zabawne, prawda? Ale niestety część kobiet uważa, że częste wypowiadanie tych dwóch magicznych słów przez partnera powoduje, że związek jest stabilny. Nic bardziej mylnego. Pamiętaj też, że jeśli sama bezustannie powtarzasz mu, jak to szalejesz z miłości, po jakimś czasie on uzna to za nudne.

Olał mnie z dnia na dzień...

Chciałaś go mieć na wyłączność

Powodem, dla którego mężczyźni często wycofują się z relacji, jest chorobliwa zazdrość i zaborczość partnerki. Pamiętaj, że relacja partnerska nie polega na stałym kontrolowaniu drugiej osoby. Musisz nauczyć się akceptować to, że on może wyjść z kumplami na piwo, nie dotrzeć na czas na umówione spotkanie, a nawet być na tyle zajętym, żeby nie zadzwonić chociaż obiecał. To naturalne, ludzkie przewinienia, które nie powinny kończyć się ciągłymi pretensjami i tym, że będziesz śmiertelnie obrażona…

Zbyt szybko mówiłaś mu jak mocno go kochasz

To facet pierwszy powinien powiedzieć kobiecie, że ją kocha. Rzecz jasna w odwrotnym przypadku nie ma reguły na przebieg kolejnych wydarzeń i wyznanie nie musi spowodować rozstania. Może się jednak zdarzyć, że on nie chce lub nie jest gotowy na wielkie słowa. Wiążą się one z presją. Kiedy facet słyszy z ust kobiety: Kocham Cię, doskonale wie, że mówiąc to, oczekuje ona podobnej odpowiedzi. To wyznanie nie zmusza do poważnych czynów, ale jest pewnym rodzajem deklaracji. Dodatkowo on może mieć wrażenie, że jesteś niestabilna emocjonalnie, skoro tak szybko wyznajesz miłość.

Za szybko próbowałaś go zmieniać

Niestety, ale jeżeli nie zmienisz swojego podejścia, nikt dłużej nie zostanie u Twojego boku. Twój partner nie szuka drugiej matki, tym bardziej takiej, która jest z nim codziennie i wciąż ma jakieś pretensje.

Zbyt szybko mu na siebie pozwoliłaś

Zbyt szybka uległość w sferze seksualnej spowoduje, że on od razu poczuje się znudzony. Faceci nie lubią łatwych zdobyczy. Wolą kiedy kobieta ma swoje zasady i wbrew pozorom lubią stosować się do nich. Oczywiście tylko w tych sytuacjach, kiedy liczą na to, że będzie to poważna relacja i nie interesują ich krótkie romanse.

Twoje oczekiwania rozminęły się z rzeczywistością

Nie ma nic złego w dużych oczekiwaniach co do związku, ale warto wyznaczyć pewne realne granice. Dotyczyć powinny one zarówno sfery materialnej, jak i emocjonalnej. Partner może się przestraszyć, jeżeli będziesz od niego oczekiwać zapewnienia bardzo wysokiego standardu życia, podobnie jak ciągłego spełniania twoich kaprysów, robienia tego, co chcesz i podporządkowania się w każdej dziedzinie życia temu, co Ty myślisz i czego oczekujesz.

Miał tajemnice

Niekiedy mężczyzna może posiadać jakieś tajemnice albo mieć problem, o którym nie chce mówić kobiecie, i sądzi, że jedynym wyjściem, jest zapaść się pod ziemię lub porzucić ją bez słowa po to, by uniknąć rozmowy na ten temat. Możliwe, że wyda ci się to mało prawdopodobne, ale tak nie jest. Przede wszystkim, jeśli ty i twój dawny ukochany macie za sobą krótki, lecz intensywny związek, a ty nie miałaś możliwości poznać dokładnie jego charakteru i każdego aspektu jego życia,możliwe, że coś przed tobą ukrywałi że to jest powód (lub jeden z powodów), dla którego nie chciał, abyście nadal byli razem. Może jest żonaty, ma narzeczoną albo inną tajemnicę, której nie chce wyjawić, to, co skrywa, rzecz jasna wcale nie musi być związane z faktem, że w jego życiu istnieją inne kobiety.

Poznał kogoś innego

Twój ex chce uniknąć konfliktów, ma naprawdę wielką tajemnicę i nie chce cię skrzywdzić. Poznał inną kobietę, zdecydował, że chce spróbować z nią być i dlatego pomyślał, że najbezpieczniej będzie, jeśli powie Ci, że musicie się rozstać bez zbędnych wyjaśnień.

To nie była miłość…

Może być i tak, że on zerwie Waszą relację, ponieważ zrozumie, że nie jesteś tą jedyną. To przykre, ale w tym przypadku nic raczej nie możesz już zrobić. Przekonywanie go do pozostania z Tobą na siłę nie jest najlepszym pomysłem. Im silniej się do niego przywiążesz, tym bardziej będzie Ci źle, kiedy odkryjesz, że rozstanie było nieuniknione. Nie okazuj słabości, pogódź się z jego słowami i odejdź z dumą. Jesteś warta tego, aby być dla kogoś wszystkim, a także dostać miłość i po jakimś czasie z pewnością ją spotkasz.

To on w tym związku chciał być mężczyzną

W taki sam sposób, w jaki kobieta chce mieć poczucie, że ktoś jest cały dla niej i dba o nią, mężczyzna pragnie, aby dała mu znak, że on jest jej jedynym tak silnym oparciem. Nie musisz mu tego wciąż powtarzać, wystarczy, że w delikatny sposób dasz znać, że dokładnie tak czujesz.

Nie chciał Cię skrzywdzić

Twój poprzedni partner porzucił cię niespodziewanie, podając niejasne wyjaśnienia, ponieważ boi się, że będąc z tobą całkowicie szczerym, zrobiłby Ci jeszcze większą przykrość… Kiedy zrywasz z kimś, w głębi duszy wiesz, że jakichkolwiek powodów nie podasz,tak czy siakzranisz tę osobę… Ostatecznie dużo nieco lepszą opcją wydaje się „nie chcę, póki co być w związku… to nie twoja wina” niż „ostatnio nie pociągasz mnie już fizycznie i nudzę się z tobą”.

Miał dość Twoim zmian nastroju

Mężczyźni przejmują się konkretnymi sprawami, a kobiety mają tendencję do zajmowania się szczegółami. Nic w tym złego, pod warunkiem jednak, że o każdej swojej rozterce nie będziesz informować swojego mężczyzny. On, mimo tego, że jest wyrozumiały, w którymś momencie może tego nie wytrzymać.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę