Stawianie kart klasycznych. Jak się przygotować ?

Tarocistka może pomóc Ci zinterpretować karty

Bądź otwarta w stosunku do osoby, która Ci wróży i powierz jej swoje zaufanie, ponieważ będzie ona potrafiła udzielić Ci pomocy w kontekście tego, jak rozgryźć karty. Twoja relacja z tarocistką stanowi potężne znaczenie w procesie rozgryzieniu rozkładu, a dzieląc się swoimi myślami i emocjami z nią, będzie w stanie właściwiej Cię poprowadzić. Bądź pewna, że nie będzie Cię osądzać, ani pouczać.

Możesz czuć się nad wyraz dobrze

Stawianie kart klasycznych. Jak się przygotować ?

W czasie odszyfrowywania kart tarota, jesteś w stanie spodziewać się zadowalającego, pełnego werwy odczucia. Wróżba z kart tarota pozostawi Cię zmotywowaną i zachęconą. W związku z tym po prostu zachowaj otwarty umysł i przeanalizuj odszyfrowywanie kart tarota jako coś odpowiedniego dla Twojego dobrego samopoczucia.

Często interpretacja rozkładów zajmuje sporo czasu aż nastąpią zmiany w Twoim życiu

Karty Tarota odzwierciedlają dużo rozmaitych sprawy, które są w stanie przekładać się na różne aspekty w Twoim życiu. Możesz nie być w stanie zrozumieć natychmiast, co oznacza rozkład. Ale jak tylko spostrzeżesz, jak to się rozwija w Twoim życiu, możesz potrafić odkryć zależności między tym, co jak obecnie wygląda Twoje życie a tym, co pokazały karty.

Zaplanuj wszystkie swoje pytania

Przed zdobyciem wróżby z kart tarota, należy zorganizować zbiór pytań, na które życzysz sobie uzyskać odpowiedzi. Pytania, które sporządzisz będą kierunkiem Twojej wróżby. Dlatego ważne jest, abyś zebrała swoje myśli i pomyślała, na co chcesz dostać odpowiedzi. Bądź co więcej uprzedzona, że być może dowiesz się więcej niż to, o co pytałaś.

Przewidywania mogą, ale nie muszą być bardzo dokładne

Funkcjonuje kilka metod na tasowanie kart i funkcjonuje co więcej mnóstwo metod na rozmieszczenie ich na stole. Sposób, w jaki karty są tasowane i przedstawiane może mieć wpływ na odczyt i są wypadki, w których wizje mogą nie być w pełni konkretne. Z tego powodu, najlepiej jest przyjść bez jakichkolwiek oczekiwań co do osiągnięcia odczytu.

Nie istnieją złe karty tarota

Istnieją karty tarota o złej renomie, natomiast musisz pojąć, że tak naprawdę nie ma nieodpowiednich kart tarota. Na przykład, karta śmierci rzadko oznacza dosłowną śmierć. Bardziej oznacza pokaźną zmianę w Twoim życiu, taką na przykład jak uzyskanie dyplomu lub przeprowadzka do nowego domu. W związku z tym karta ta jest w stanie faktycznie wręczyć Ci możliwość zastanowienia się nad tym, w jaki sposób możesz odmienić swoje życie.

Poznaj nieznane

Kiedy udajesz się na wróżbę z kart tarota, przygotuj się na przyjęcie nieznanego. Baw się dobrze w odkrywaniu siebie poprzez archetypy, które karty Ci przedstawią.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę