W jaki sposób oczyścić karty tarota ?

Oczyszczająca moc soli

Sól jest potężnym i niezwykle dostępnym narzędziem do oczyszczania. Jeśli pragniesz oczyścić karty to należy je ulokować w misce z solą morską na noc.

Zobacz również: https://blog.otylia.pl/czy-tarot-podejmie-za-nas-decyzje/

Oczyszczanie z pomocą kryształów

Pewne kryształy mogą być genialne do oczyszczania talii. Jesteś w stanie albo postawić swoją talię na krysztale (o ile jest większych rozmiarów i płaski) albo umieścić mały kryształ na górze talii, aby ją naładować. Można używać na przykład selenitu z racji tego, że jest to oczyszczający kryształ, który jest pomijając to sprawdzony do łączenia się z przewodnikami duchowymi. Jesteś w stanie dodatkowo dobrać kryształ, który jest zgodny z typem odczytu, który wykonujesz.

W jaki sposób oczyścić karty tarota ?

Użycie tasowania

Tasowanie jest normalną praktyką przed rozkładem. Jeśli poznajesz nową talię lub najzwyczajniej czujesz się od niej odłączona, możesz poustawiać karty w kolejności (poczynając od dużych arkanów i przechodząc przez małe arkana), a następnie po prostu wymieszać całość w nieuporządkowany sposób, tak samo jak dziecko bawiące się w błocie. Możesz także po prostu zrobić dodatkowe rzetelne regularne tasowanie dla szybkiego restartu.

Oczyszczanie z pomocą wizualizacji

Trzymając talię między rękami, zamykasz oczy i wyobrażasz sobie białe światło – lub którykolwiek odcień, który ma dla Ciebie wartość oczyszczającą. Kolor ten ma otaczać twoją talię i wydobyć z niej starą energię.

Oczyszczanie pukaniem

Czy kiedyś słyszałaś, że musisz zapukać do swojej talii trzy razy przed odczytem? Jest to prędki i dziecinny sposób na fizyczne wybicie starej energii.

Oddech

Oddech jest wielkim narzędziem, a włączenie go do procesu oczyszczania jest w stanie pomóc Ci oczyścić Twoją talię. Najzwyczajniej dmuchając żwawo nad swoją talią w gruncie rzeczy zdmuchujesz z niej każdą starą energię.

Oczyszczająca moc dźwięku

Dźwięk jest dalszym idealnym narzędziem do oczyszczania talii. Na przykład dzwony zawierają wspaniałą moc oczyszczającą. Też misy kryształowe, muzyka, a też własny głos jest w stanie tutaj wiele zdziałać.

Użycie światła księżycowego

Podobnie jak kryształy mogą być ładowane pod światłem księżyca, tak samo ładowana może być twoja talia. Zaleca się położenie swojej talii na parapecie w wieczór kolejnej pełni księżyca i poczekanie, aby niebo zrobiło swoje przez noc.

Oczyszczanie z pomocą światła słonecznego

Jest coś orzeźwiającego w przebywaniu na słońcu i pobraniu rześkiego powietrza – karty tarota również to czują. Wzięcie swoich kart na zewnątrz i wachlowanie ich rześkim powietrzem jest w stanie zdziałać cuda, szczególnie jeśli czujesz, że gubisz się w swoich odczytach.

Dym

Po prostu trzymaj swoją talię w okolicy dymu ziołowego kadzidła lub suszonej różdżki, pozwalając mu unosić się nad, wokół i oczyszczać wszystkie karty. Lawenda będzie odpowiednia z racji tego, że jest ona rządzona przez Merkurego, co czyni ją idealną dla klarowności komunikacji.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę