Wieczny pech…

Oto kilka oznak, że w Twoim życiu może zagnieździć się wieczny pech. Przczytaj i zastosuj a od razu odczujesz poprawę jeśli chodzi o Twój odwieczny pech

Sposób ustawienia miotły

Trzeba nie zapominać, że jej odłożenie na bok odgrywa kluczową rolę. Po zakończeniu zamiatania miotła a właściwie jej włosie musi być w pozycji zawsze w dół. Pozostawiona w przeciwnym kierunku ściągnie do mieszkania pecha i odpędzi miłość.

Wieczny pech...

Pawie pióra

Pawie pióra w mieszkaniu są zwiastunem niepowodzenia w życiu rodzinnym. Przesąd ten ma swoje podłożone w specyfice tego zwierzęcia. Paw jest bardzo czujny, w możliwości niebezpieczeństwa wszczyna hałaśliwy alarm. Dlatego utarło się, że paw może przewidzieć nadciągającą śmierć. Być może stąd w poszczególnych ludziach jest ukryty lęk przed pawimi piórami.

Dawno nieaktualny kalendarz

Niedzisiejszy kalendarz to porównywalny symbol pecha co wadliwy zegar. Według przesądów utkwienie na jakimś dniu może zapoczątkować serię nieszczęść. Aby uchronić się przed pechem, lepiej nie zapominaj o wyrzucaniu przestarzałych kartek kalendarza.

Bujany fotel

Zgodnie z irlandzkimi przesądami pusty bujany fotel zwabia siły nieczyste, które z przyjemnością się w nich goszczą. Dlatego może lepiej nie mieć takiego bujanego fotela niż później odczuwać strach.

Myśliwskie zdobycze

Wypchane zdechłe zwierzęta na ścianie to najbardziej spotykana dekoracja w starych drewnianych domkach i nikt ich już nie chce posiadać na ścianach w swoich pięknych domach. Oprócz zwykłych takich ludzkich niechęci do takich „ozdób” to dodatkowo niosą one najgorszy typ pecha, związany ze śmiercią.

Kaktusy w mieszkaniu

Osoby, które wierzą w przesądy, są zobowiązane sobie odpuścić posiadanie kaktusów. Feng shui wskazuje, że rośliny, które mają kolce (wszystkie oprócz róż) są przepełnione negatywną energią oraz pechem więc ich posiadacz musi być ostrożny w tej kwestii. Osoby przesądne muszą oprócz kaktusów pozbyć się zwiędłych i przesuszonych kwiatów.

Ustawienia łóżka

Jednym z przodujących grzechów dekoracyjnych to postawienie łóżka tak, aby nogi były skierowane do drzwi. To nie jedyny powód, aby tak właśnie go nie stawiać. Przesądy mówią, aby cieszyć się długim i szczęśliwym życiem, wezgłowie powinno być zorientowane na południe.

Niedziałające zegarki

Zegary zwłaszcza te pamiątkowe, rodzinne, ofiarowywane dziedzicznie mają swój wdzięk. Jednak jeśli się zepsują i nie jesteśmy w stanie ich przywrócić do poprzedniego stanu to lepiej je wyrzucić. Przesąd twierdzi, że zegar, który przestał działać nagle i nieoczekiwanie pokazuje godzinę nieszczęścia. Zgodnie z zasadą Feng shui nieprawidłowo funkcjonujące gadżety, które pokazują czas, potrafią zrobić wiele krzywd.

Pamiątki

Przedmioty, które otrzymaliśmy od ludzi, z którymi już nie utrzymujemy kontaktów, do których chowamy urazę albo rozstaliśmy się w nerwowej atmosferze lepiej wyrzucić. Cała zła energia, jaka płynie z nich, jest w stanie rozprzestrzenić się na nasz dom i na nas.

Pęknięcie na lustrze

Według feng shui nie powinno być rozbite, odbarwione i uszkodzone. Trzeba je stale utrzymywać w czystości. Lepiej również nie kłaść ich naprzeciwko naszego miejsca do spania. Istnieje dodatkowo od wielu lat przesąd, że pęknięte lustro to siedem lat nieszczęścia. Skaza na własnym odbiciu dodatkowo nie wróży nic dobrego.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę