Jak wygląda wizyta u wróżki ?

Pierwsza wizyta u wróżki

Wizyty w gabinecie wróżki stają się obecnie na świecie coraz popularniejsze. Kolejni ludzie wybierają się tam, kiedy stają przed dokonaniem trudnego wyboru lub mają podjąć ważną decyzję. Mimo to, wiele osób nadal odrzuca taką możliwość uzyskania pomocy w życiowych problemach. Skąd wynika taka niechęć? Człowiek z natury boi się tego, co jest mu obce i czego nie zna.. Nie inaczej jest również i w tym konkretnym przypadku Otóż , fakt, iż spora część polskiego społeczeństwa unika spotkania z wróżką, bierze się przede wszystkim z braku wiedzy o tym jak w naszych czasach wygląda taki salon wróżb oraz w jaki sposób przebiega seans.

Jak wygląda wizyta u wróżki ?

 Gabinety wróżb

Aktualnie gabinet wróżki nie ma nic wspólnego z wyobrażeniem jakie wykreowały w naszej wyobraźni baśnie. Przede wszystkim warto zauważyć, że dziś takie pomieszczenia znajdują się w prywatnych mieszkaniach, np. w blokach. Dlatego może tym bardziej wróżki starają się stworzyć w swoim gabinecie nastrój pasujący do ezoteryki. Ale jeśli ktoś szukał będzie tam szklanej kuli lub czarnego kota to znowu się rozczaruje. Przecież dzisiejsze sawróżki to osoby żyjące wśród nas. Owszem, ich profesja może wydawać się niecodzienna i budzić pewne domysły czy podejrzenia, co z marketingowego punktu widzenia jest dla nich korzystne, a nawet pożądane, ale z pewnością skończyła się już era wróżek wyalienowanych, ukrywających się gdzieś pośrodku lasu czy może na bezludnym wzgórzu.

 Seans u wróżki

Sam seans przebiega w dość tajemniczych warunkach. Najczęściej towarzyszą mu świece, (nierzadko zapachowe) i kadzidełka, które mają za zadanie wprowadzić nas w odpowiedni nastrój. Pomieszczeni jest słabo oświetlone, dominują w nim ciemne barwy oraz jest – na tyle, na ile to możliwe np. w bloku – wyciszone. Wszystko to ma na celu skupić nasza uwagę tylko na tym ,co bezpośrednio wiąże się z seansem. Wizyta u wróżki z reguły zaczyna się od opowiedzeniu jej o swoich niepewnościach, wątpliwościach, a nawet problemach. Dopiero później możemy zadawać pytania dotyczące naszej przyszłości. Dobra wróżka potrafi uzyskać od nas wiele ważnych informacji, których sami byśmy jej nie przedstawili. Takie właśnie „wyciąganie” z nas pewnych spraw pomaga w dokładniejszym określeniu, tego co nas czeka. Następnie, po tym wprowadzeniu, przystępujemy do zasadniczej części seansu. Jeżeli decydujemy się na wróżby z kart, to przeważnie są to karty Tarota. Jednak wróżki mają w zwyczaju stosowanie kilku rodzajów wróżb, które się wzajemnie uzupełniają i sprawiają, że końcowy wynik jest bardziej wiarygodny.

 Prawdziwa wróżka

Prawdziwa wróżka z pewnością sama będzie dokładała wszelkich starań, abyśmy podczas wizyty u niej czuli się jak najlepiej, przez co uda jej się nawiązać z nami dobry kontakt i spełnić nasze oczekiwania dotyczące profesjonalnego seansu. Dlatego w żaden sposób nie można porównywać takich realnych seansów, z tymi oferowanymi w Internecie, które mają się odbyć on-line. Nie jest bowiem możliwe, aby na podstawie cyfr lubi innych „suchych” faktów jakakolwiek wróżka potrafiła w szczery sposób przepowiedzieć nam przyszłość. Podstawą udanego wróżenia jest głównie osobisty kontakt wróżki z osobą, która ją odwiedza. Im będzie on bliższy, tym większa szansa, że przepowiednie sprawdzą się lub będą bardzo blisko prawdy.

 Wróżka zamiast psychologa ?

Możliwe, że podobnie jak w ostatnich latach wizyty u psychiatry, tak i teraz odwiedzanie wróżek przestanie być czymś wstydliwym, a przynajmniej ukrywanym przed znajomymi faktem. Przecież tak naprawdę każdy z nas chciałby wiedzieć, co go czeka. Być może niektórzy boją się poznać swoją przyszłość zanim ona nastąpi, ale właśnie dzięki takim seansom mamy okazję lepiej przygotować się do tego co nadejdzie, przez co unikniemy ewentualnych błędów życiowych. Ważne jest jednak, aby na początku przygody z wróżbiarstwem nie trafić na jedną z ogromu wątpliwej jakości „specjalistkę”, która będzie zainteresowana nie tyle naszym losem, a naszym portfelem. Wtedy możemy się zwyczajnie uprzedzić do tej profesji i nigdy więcej nie wrócić do ezoteryki. Oczywiście nie da się jednoznacznie określić jakie cechy powinna posiadać najlepsza wróżka. Ale o jej klasie powinny świadczyć kolejki ustawiające się pod gabinetem…

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę