Wróżba czy on mnie zdradza

A co jeśli on mnie zdradza ?

Jeśli chcesz zamówić moją wróżbę odnośnie zdrady to zapraszam tutaj https://blog.otylia.pl/czy-on-mnie-zdradza/

A poniżej kilka oznak zdrady, które możesz sprawdzić już teraz:

Początkiem Twojego związku był romans

Dla niektórych ludzi hasło „kto raz zdradził, ten zawsze zdradza” jest zgodne z prawdą. Jest to poważna oznaka tego, że ten ktoś może być niewiernym… również Tobie.

Wróżba czy on mnie zdradza

Często sugeruje Ci, że to Ty go zdradzasz

Poza tym, że jest to powszechna projekcja, ta taktyka służy dwóm celom. Stawia Cię w roli oskarżonego, który musi się bronić, więc nie masz szansy wziąć pod uwagę odmiennej ewentualności. Sprawia również, że wygląda on na człowieka, który zawsze jest wierny. Możliwe, iż jest to realna odpowiedź na uzmysłowienie sobie, że skoro jemu upiekło się ze zdradą, tak może być również w Twoim przypadku.

Mają kiepską pamięć do tego, co już mówili

Jeżeli twój partner rozpoczyna opowiadanie od słów: „Czy już Ci to mówiłem?”, może to wynikać z tego, że ma kłopoty ze śledzeniem wielu wersji opowieści.

Nagle zaczynają Cię krytykować

Osoby niewierne niejednokrotnie usiłują usprawiedliwić swoje postępowanie, sprawiając, że ich relacja jest tak zła, że nie mieli wyboru. Zazwyczaj ma to miejsce w sytuacjach, w których osoba zdradzająca czuje, że jest zakochany w swojej kochance, z uwagi na to, iż czuje, że jego romans jest szczęśliwszy niż jego relacja.

Bardziej przeglądają się w lustrze

Jeżeli Twój partner znowu zaczyna ćwiczyć na siłowni, nabywa nową bieliznę lub interesuje się zakupami, może to wynikać z tego, że jest na wczesnym etapie związku z inną osobą.

Nie chcą konfrontacji

Ktoś, kto nie zdradził, z pewnością będzie miał logiczne wytłumaczenie dla swojego podejrzanego zachowania i zrobi wszystko, co trzeba, abyś poczuła się pewnie. Zdradzający jednak może stać się agresywny, z powodu tego, że odkryłaś jego tajemnicę. Bardzo często zdarza się, że zdradzający odsuwają od siebie odpowiedzialność i irytują się twoimi pytaniami. Często próbują Cię uciszyć, a nawet krytykują Cię za bycie zbyt kontrolującym lub podejrzliwym.

Chce spróbować nowych rzeczy w sypialni

Oczywiście istnieje możliwość, że po prostu chcą doświadczyć czegoś nowego. I jeśli bierzesz w tym aktywny udział to cudownie. Natomiast inne wskazówki zdrady w połączeniu z istotnie widoczną zmianą w rutynie seksualnej mogą wskazywać na to, że uczą się tego od innej osoby i odkrywają nowe rzeczy, które preferują.

Przestaje zauważać problemy w związku

Zdradzani ludzie często są zaskoczeni, gdy dowiadują się, że ich partnerzy zdradzają, ponieważ sądzili, że wszystko układa się w jak najlepszym porządku podczas gdy, niewierność się rozpoczęła. Jednak czasami przyczyną tego, iż sprawy wyglądają lepiej, jest to, że potrzeby, które nie zostały zaspokojone w relacji, są zaspokajane gdzie indziej.

Przestają Ci się zwierzać

Stawanie się mniej skłonnym do omawiania z tobą kłopotów może być oznaką, że twój partner ma innego powiernika. Nawet jeśli nie sypia z nikim innym, może to sugerować zdradę emocjonalną.

W przeszłości w ich rodzinie były przypadki zdrady

Rodzice partnera powinni być wskazówką. Jeśli Twój partner pochodzi z rodziny, w której rodzice zdradzali się nawzajem a pomimo to, nadal byli małżeństwem, to możesz mieć powody do obaw, że ich dziecko podświadomie przejąć mogło ich wzorce.

Częściej płaci gotówką niż kiedyś

Niewierni partnerzy niejednokrotnie korzystają z płatności gotówką, gdy zabierają swoich tajemniczych partnerów na randkę, aby ich partnerzy nie mogli śledzić poniesionych kosztów. W sytuacji jeśli posiadacie wspólne konto finansowe, możesz mieć na uwadze wzrost wypłat z bankomatów.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę