Wróżby miłosne w domu

Wróżby miłosne

Wiele zakochanych par często zastanawia się czy dobrały się w odpowiedni sposób i czy ich związek przetrwa dłuższy czas, a może nawet całe życie. Natomiast osoby samotne rozmyślają jaka czeka ich przyszłość i kto może ją zmienić. Pomocą w uzyskaniu prawidłowych odpowiedzi na takie pytania mogą być wróżby miłosne.

Sprawdzone wróżby miłosne

Sprawdzone wróżby miłosne

Aby jednak mówić o prawdziwych wróżbach miłosnych, na samym początku trzeba zdecydowanie odrzucić wszelkie internetowe teściki, które często wymagają od nas zaledwie podania imion dwojga ludzi, aby określić ich przeznaczenie. Oczywiście tego typu praktyki to zwykłe oszustwo lub w najlepszym przypadku dobra, lecz dość naiwna zabawa. Nie jest bowiem możliwe, aby ktokolwiek potrafił podać nam informacje o naszym losie na podstawie tak ogólnikowych informacji jak imiona czy nawet daty urodzenia. Nie ma też mowy o wiarygodności sytuacji mających miejsce w SMS-owych testach zgodności charakterów, gdzie otrzymujemy procentowy wynik, który w założeniu autorów ma przekładać się na prawdopodobieństwo sukcesu związku. Ludzkich uczuć nie da się bowiem wyrazić w procentach lub określić w inny tak szablonowy sposób. Tutaj wymagane jest indywidualne podejście do każdej pary, które pojawia się w poważnych wróżbach miłosnych. Należy jeszcze nadmienić, iż występują one w kilku formach.

Wróżby z kart miłosne

Zdecydowanie najpopularniejszą z nich jest kartomancja, czyli jak się można łatwo domyślić, określanie przyszłości na podstawie specjalistycznych kart. Ich najbardziej prestiżową odmiana jest Tarot. To znana już od XV wieku, składająca się obecnie z 78 kart talia, w której występują dwie grupy; Wielkie Arkana (56 kart); gdzie występują np. Głupiec, Śmierć czy Słońce oraz podzieloną na cztery kolory Małe Arkana (22 karty), zawierających w swoim składzie m.in. Pazia,. Rycerza, Królową i Króla.

Wróżby miłosne on line

Wróżki, które posiadły skomplikowaną umiejętność, polegającą na prawidłowym odczytywaniu wzajemnego układu kart na stole (biorąc pod uwagę zwłaszcza bezpośrednie sąsiedztwa), przepowiadania miłosnej przyszłości przy pomocy tychże, potrafią odpowiedzieć na naprawdę szczegółowe pytania, dotyczące wyboru życiowego partnera. Bo trzeba pamiętać, że zwracając się z prośbą o wróżenie z kart Tarota musimy być przekonani o tym, co dokładnie chcemy się dowiedzieć. I nie możemy spodziewać się, że takie wróżby o miłości udzielą nam jednoznacznej odpowiedzi, czy osoba z jaką jesteśmy lub chcemy być, to wybór dobry lub zły. Po prostu w Tarocie, tak jak i w życiu, nic nigdy nie jest albo czarne, albo białe. Dlatego przygotowując się do wizyty, należy najpierw osobiście (później zależnie od jawności naszych uczuć z partnerem) przeanalizować swoje plany lub dotychczasowy związek, by ustalić, których spraw jesteśmy już pewni i zwrócić się do kart tylko w tych szczególnie niejasnych kwestiach. Żadna wróżka, pytając „Co Pani/Pan chce dowiedzieć się o losie swojej miłości?”, nie będzie zadowolona słysząc naszą jakże prostolinijną odpowiedź „Wszystko!”. I nie chodzi tutaj nawet o to, że wszystkiego nie jest w stanie określić nawet najlepsza przedstawicielka dywinacji. Rzecz w tym, że żadna z nich nie może kierować za nas życiem, a ma być jedynie swego rodzaju ułatwieniem, dając nam jakieś wskazówki. Istnieje nawet taka skrajna teoria, że gdybyśmy zaczęli traktować wróżby miłosne(i nie tylko) jako całkowite rozwiązanie naszych problemów, to niewykluczone, że karty sprzysięgłyby się przeciw nam i celowo prezentowałyby nam zafałszowany obraz naszej przyszłości, aby przez to zmotywować nas do większej samodzielności. Oprócz takiego odpowiedniego przygotowania do seansu, należy też znać zasady w jakich wróżenie powinno się odbywać. Oczywiście o większość szczegółów, takich jak np. atmosfera wyciszenia pomieszczenia, powinna zadbać profesjonalna wróżka, ale my musimy pamiętać m.in. o tym, aby nie zabierać ze sobą zbędnego towarzystwa lub unikać zachowania, które mogłoby wpłynąć na rozproszenie koncentracji wróżącej, w związku z czym efekt końcowy byłby nieprecyzyjny.

Wróżby karciane miłosne

Jak wiec widać, wróżba miłosna nie jest taką prostą sprawą. Zresztą same wróżki często przyznają, iż to właśnie tego typu przewidywanie przyszłości, jest najbardziej wymagającym z wszystkich rodzajów wróżb.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę