Zły urok – objawy

Zwierzęta domowe lub lokalne zachowują się dziwnie

W sumie klątwa przyciąga jednostki o niskiej wibracji, które czają się dookoła przeklętego celu. Z tego powodu zwierzęta, które są bardziej wrażliwe na duchy lub energie, zachowują się niecodziennie. Przyjrzyjmy się kilku poniższym przykładom: Ptaki – szczególnie kruki – latające dookoła twojego domu lub posesji. Psy szczekające bez powodu. Przynajmniej tak ci się wydaje… Mrówki (zwłaszcza czerwone) zajmujące miejsce (w którym ich wcześniej nie było). Podglądaj skrupulatnie zachowanie zwierząt. Spróbuj rzucić zaklęcie oczyszczające lub polać dom wodą święconą.

Płyny rozlane na Twoim terenie

Zły urok - objawy

Czasami wiedźma może użyć zaklętych eliksirów, aby rzucić urok na ciebie lub twoje mieszkanie. Aby tego dokonać, ciecz powinna zostać rozprowadzona wokół Twojego domu lub na twoim progu. Znalezienie takich płynów wraz z żelaznymi gwoździami lub potłuczonym szkłem może oznaczać, że ktoś usiłuje rzucić na ciebie klątwę.

Dziwne symbole na twoim domu

Czarownice są w stanie potrzebować „oznaczyć” twoje terytorium za pomocą swoich nadprzyrodzonych śladów. Dojrzenie magicznych talizmanów nieznanego pochodzenia na twoim terenie świadczy o tym, że była tam czarownica lub ktoś, kto podszywa się pod nią. Symbol ten jest prawdopodobnie wyrżnięty nożem (rytualnym sztyletem) lub namalowany magicznym tuszem. Niezależnie od „klątwy”, powiadom policję, jeśli twierdzisz, że powinnaś zgłosić wandalizm, który miał miejsce na twojej posesji. Pozbądź się upiornych symboli – usuń je. Po doprowadzeniu do ładu miejsca polej na nie wodę święconą.

Znikające rzeczy osobiste

Bielizna lub ubrania (przede wszystkim używana) przenoszą mocny ślad energetyczny. To samo dotyczy twoich bardzo prywatnych przedmiotów (powiedzmy zegarka). Ta wasza gęsta energia może być zastosowana jako ogniwo w rytuałach, zarazem w dobrych jak i złych celach.

Chorujące drzewa i rośliny

Jeśli zdrowe rośliny domowe więdną bez dokładnego powodu, na starcie powinieneś sprawdzić glebę.
Często złe czarownice „pod przykrywką” wolą ukrywać magiczne rzeczy w roślinach domowych. Rośliny domowe łatwo chorują, z uwagi na fakt nie mają efektywnego sposobu na oczyszczenie swojej aury. To one w pierwszej kolejności zostają dotknięte chorobą. Sprawdź glebę i doniczkę. Jeżeli zostanie zauważony zaczarowany lub nieznany przedmiot lub płyn przygotuj się na oczyszczenie. Wyrzuć ten przedmiot. Porozmawiaj ze specjalistą, jeśli więcej roślin jest chorych.

Znikające zdjęcia

Uważa się, że zdjęcia (przede wszystkim te starsze lub niecyfrowe) mają coś z twojej energii eterycznej. Mogą one autentycznie wpływać jako łącznik z fotografowaną osobą, zwierzęciem lub miejscem. Jest to brane jako punkt najważniejszy dla wielu rytuałów, w równej mierze dobrych jak i negatywnych. Stąd również zaginione zdjęcia z twojego pomieszczenia lub mieszkania świadczą, że ktoś może je zdobyć, aby wziąć je do mrocznych rytuałów.

Śnisz o tym, że ktoś Cię przeklina

Głównie czarownice, które przeklinają, są rozwścieczonymi ludźmi, którzy są skłonni do popełniania pomyłek. Z tego względu co więcej nie zmywają one wszystkich swoich tropów. Dlatego przeklęty cel jest w stanie uporczywie zauważać go w swoich snach. To może być sygnał alarmujący.

Podejrzane bóle

Niekiedy atak magiczny czyli klątwa wchodzi w interakcję z twoją matrycą energetyczną, co prawdopodobnie jesteś w stanie odczuwać jako ból. Ten ból jest w rzeczywistości zawiadomieniem od twojej aury, że wydarzyło coś niedobrego. Przede wszystkim jeśli ten ból nie jest niczym, co kiedykolwiek czułaś lub dotyka części twojego ciała, która jest w 100% zdrowa. Każdy ból powinien być na początek przetestowany przez specjalistę medycznego. Obserwuj ból. Kiedy zaczął się objawiać? Czy wystąpił podczas pełni księżyca? Rób zapiski. Oczyszczaj i osłaniaj swoją aurę.

Mroczne omeny

Spostrzeżenie niebieskiego motyla jest omenem, że pracuje tu magia. O ile magia nie jest twoja, nie zapominaj, że możesz być zmuszona do czytania między wierszami. Wrony i sowy są także przyciągane przez magię, jednocześnie dobrą jak i złą. Jeśli sowa skrzeczy przed świtem lub kruk omyłkowo przekroczy twoją drogę to też jest omen. Znalezienie ciemnego żółtka jajka jest uważane za mroczny omen czarnej magii. Jest to tak samo sposób, aby rozszyfrować, czy jesteś przeklęta.

Zniszczone amulety

Amulety noszone są po to, aby to one odniosły wszelakie szkody, a nie osoba lub dom, który ochraniają. Z uwagi na to także, gdy amulet się łamie lub znika, świadczy to, że jego energia została wykorzystana. Wymień amulet na nowy i nigdy nie naprawiaj zepsutego amuletu.

Znalezienie strasznych rzeczy w twoim domu

Czarownice, które wytypują cię za cel, muszą zyskać łączność, aby sprawnie cię przekląć. Aby to zrobić, muszą zastosować kilka sposobów. Najczęstszym przyrządem czarownic jest strach. Strach łączy ludzi. Jeśli czujesz się przeklęty, to jest to jak samospełniająca się przepowiednia. Z psychologicznego punktu widzenia, gdy przypuszczamy, że jesteśmy celem ataku, możemy wykazywać zachowania identyczne jak przeklęci ludzie. Udaj się na posterunek, jeśli jesteś pewny, że ktoś włamał się do twojego domu i zostawił coś przeraźliwego, aby cię straszyć. Należy zgłosić każde możliwe „włamanie”, jak również akt wandalizmu. Wyrzuć ten przerażający przedmiot. Co najważniejsze: Za żadne skarby nie wywalaj przeklętego artefaktu do wody.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę