Co oznacza Król kijów w tarocie ?

Co oznacza Król kijów w tarocie ?

Co oznacza w kartach tarota Król kijów ?

Król buław nazywany jest także królem pałek bądź też królem kijów. Jako panujący człowiek chciałby zmienić dotychczas obowiązujące reguły i standardy na rzecz wprowadzenia swoich przeświadczeń. Odczuwa silną potrzebę posiadania kontroli nad resztą ludzi oraz otoczeniem, w którym się znajduje. Król buław wie, w jaki sposób umotywować własne podejście dlatego też bez problemu przychodzi mu namówienie ludzi do zmiany zachowania albo systemu wartości. Naturalnie na takie, które król kijów przyjmuje za prawidłowe. Król kijów chce być dostrzegalny. Jest pewny siebie i posiada energię niezbędną do dokonywania zmian. Z tego powodu tak łatwo przychodzi mu wywieranie wpływu na innych.

Król kijów: Przyszłe wydarzenia

Sytuacje, które będą miały miejsce, zbliżą nas do zdobycia celu. Powinno się wykorzystać szanse i nie pozostawać pasywnym. Jest to etap poznawania prawdy. Jeżeli egzystowaliśmy w świecie marzeń, to król pałek sprowadzi nas na ziemie. Dostrzeżemy czarno na białym, jakie życie jest w rzeczywistości, tu nie ma miejsca na przejawy wyobraźni.

Król kijów: Spotkanie osoby

Na naszej ścieżce pojawi się mężczyzna charakteryzujący się wzbudzaniem uznania pośród ludzi. Cechuje się nadpobudliwością i byciem wsparciem dla innych. To cudowna cecha osobowości. Przypuszczalnie będzie pracować na wysokich stanowiskach takich jak dyrektor bądź też kierownik.

Król kijów: Relacje uczuciowe

W końcu zagoszczą takie aspekty jak wspaniałomyślność i wyrozumiałość. Partnerzy kategorycznie włączą się w sprawy dotyczące relacji. Ukażą się pozytywne emocje takie jak czułość oraz bliskość. Partner jest gotowy popracować nad związkiem, jeśli okaże to się konieczne.

Król kijów: Praca I finanse

W sytuacji wyłonienia się pomysłu na otwarcie własnej firmy trzeba kierować się działaniem konkurencji. Powinniśmy traktować taką osobę jako godną naśladowania. Nie postępować w sposób impulsywny, bez wnikliwego przeanalizowania oraz dogłębnego przemyślenia za i przeciw. Istnieje także prawdopodobieństwo odnalezienie ukrytych zdolności, które zamienią się na wysokie zarobki.

Karta dnia: Król kijów

Król kijów sugeruje, iż polepszenie sytuacji nie przyjdzie sama. Należy przejąć inicjatywę. Bezczynność jeszcze nigdy nie doprowadziła do triumfu. Dzisiaj należy zrealizować plan. Jednakże nie należy tego robić idąc po trupach do celu. Król kijów może wskazywać, że staliśmy się dla kogoś kimś mobilizującym do działania.

Król kijów uczucia

Król kijów sugeruje, iż mamy w sobie coś atrakcyjnego dla płci przeciwnej. Nadarzą się okazje do zawierania nowych znajomości. Karta ukazuje również, że warto podjąć ryzyko. Jesteśmy obecnie zbytnio skupieni na życiu zawodowym. Co może skończyć się zupełnym wyłączeniem nas z przestrzeni miłosnej.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę