Czy można kochać dwóch facetów jednocześnie ? Oznaki

Po prostu to czujesz

…od obu z nich. Jesteś uświadomiona, w jakim momencie jesteś zauroczona. To uczucie. Jesteś z nim zaznajomiona i będziesz je znała, kiedy je poczujesz, nawet jeśli już czujesz je do kogoś innego.

Obecny partner nie jest tym jedynym w Twoich myślach

Czy można kochać dwóch facetów jednocześnie ? Oznaki

Wszyscy mamy skłonność, aby pozwolić naszym umysłom kierować się do osoby, w której jesteśmy zakochani. Jest to całkowicie normalne. Ale jeśli twój umysł kieruje się do dwóch osób, a wręcz więcej, a nie do tego kogoś specjalnego, to może to być wywołane tym, że czujesz się skłócona wewnętrznie. Skup się na tym, gdzie wędruje twój umysł i postaraj się wykorzystać tę kreatywność i uczynić coś przemyślanego dla twojego związku.

Myślisz o kimś innym, gdy jesteś z parterem

Jeśli jesteś zakochana w dwóch osobach, to może być tak, że jesteś w całości zachwycona, gdy jesteś z tymi osobami osobno. Albo może zdarzyć się, że nigdy nie czujesz się w pełni w porządku, z racji tego, że druga osoba weszła do twojego umysłu i czujesz się winna.

Kiedy wydarzy się coś ważnego, nie wiesz, do kogo zadzwonić

Kiedy rozgrywają się wielkie wydarzenia – dostajesz nową pracę, twój pies umiera, dowiadujesz się o nowej serii ukochanego serialu – prezentuje się reakcja, aby skontaktować się z osobą numer jeden. Jeśli nie nie masz zielonego pojęcia, do kogo udać się najpierw, to coś może być nie tak.

Problem w sypialni

Klasyka takich sytuacji czyli myślenie o jednej osobie w czasie seksu to nagminny problem. Na nieszczęście, sytuacja jest zbliżona z wypowiadaniem imienia tej drugiej osoby. Spróbuj unikać tego ostatniego.

Twoi przyjaciele są zdezorientowani co do tego, kogo kochasz

Możesz postawić im ciężkie pytania. Jeśli nie są w stanie ofiarować ci nietrudnej odpowiedzi, to może być zwyczajnie tak, że nie istnieje łatwa odpowiedź, aby jej udzielić.

Wpadasz w panikę, gdy ktoś traktuje Cię poważnie

Jeśli nie jesteś zupełnie zainteresowana monogamią, to kiedy jedna osoba zaczyna rozmyślać o przyszłości lub dawać ci uwagę – i jest niezwykle wyraźnie skupiona tylko na tobie – będziesz miała dziwne odczucie. Niewykluczone, że poczujesz lęk i dyskomfort, nawet jeśli jest to osoba, w której prawdopodobnie jesteś zauroczona.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę