Jak rozpoznać zdradę u faceta?

Symptomy rażące

Najsilniej jednoznaczny znak podpowiadający nielojalność to na pewno pozostałości po pomadce na koszuli, jak również zapach innej kobiety na jego ciele lub na odzieży. W przypadku gdy wypatrzysz tego pokroju ślady, jesteś w stanie poczuć się niemal w taki sposób, jakbyś przyłapała go na gorącym uczynku. W takim przypadku należy albo natychmiastowo zabrać się za wyjaśnianie z nim tej sprawy, albo chwilę odczekać i skupić się na tropieniu innych oznak na to, że on rzeczywiście może cię oszukiwać.

Jak rozpoznać zdradę u faceta?

Zaczyna Cię oskarżać

Zaczyna rzucać oskarżenia, naskakuje na ciebie, twierdząc, że twoja zazdrość jest wyimaginowana. Może się również przydarzyć, że to akurat on zaczyna oskarżać cię o niewierność. Wygaduje to albo po to, żeby odciągnąć od siebie twoją uwagę, albo dlatego, że mierzy cię swoją miarą. Skoro on może być ci niewierny, zakłada, że i ty jesteś do tego zdolna.

Nagłe pozostawanie w pracy do późna

Nigdy nie był specjalnym zwolennikiem pracy po godzinach, ale od jakiegoś momentu często zostaje dłużej w pracy? Jeśli jesteś przekonana, że w jego firmie nie przybyło mu nagle nowych zajęć, z którymi nie jest w stanie sobie poradzić w osiem godzin, powinnaś przeczuwać, że to tylko pretekst.

Prowadzi intrygę

Na twoje wątpliwości, że coś może być na rzeczy, proponuje ci po w pewnym momencie, żebyś przejrzała jego telefon/pocztę. Jeśli jest ci niewierny, do pozostania w kontakcie z tą drugą kobietą i tak w odpowiedniej chwili zacznie posługiwać się innym telefonem, a ten, który znasz, nie będzie miał żadnych śladów zdrady. Tak samo, jak i jego skrzynka mailowa.

Bardziej dba o siebie

Zaczyna widocznie o siebie dbać. Nie chodzi tu zaledwie o to, że wychodzi z mieszkania lepiej ubrany, wyperfumowany, zaczął uczęszczać także na siłownię, biega, czy wprowadził do swojego jadłospisu nową dietę. Strwożyć powinno cię także regularniejsze kąpanie się. To działanie może być wywołane pragnieniem zmycia z ciała śladów innej kobiety – głównie jej perfum.

Często sięga po smartfona

Nie może się rozstać z smartfonem, nawet w łazience. Bez przerwy wysyła lub odczytuje wiadomości, dodatkowo, gdy odbiera telefon, usiłuje, abyś nie słyszała tej rozmowy.

Natychmiastowo pragnie służyć pomocą

Nigdy nie był specjalnie miły lub pomocny, teraz nagle próbuje cię wyręczać, proponuje wsparcie, jest słodki i kochany? Za tak błyskawiczną zmianą stanowiska może prawdopodobnie stać inna kobieta, a tym samym jego poczucie winy. Miłymi gestami stara się zagłuszyć wyrzuty sumienia.

Wyciąga gotówkę z banku

Weryfikując ilość waszych pieniędzy na koncie bankowym, spostrzegasz, że on zaczął częściej wybierać znaczne sumy pieniędzy, nie wytłumaczył ci nigdy, na co je przeznaczył. W jego kieszeniach spostrzegasz rachunki z obcych restauracji, hoteli, czy kwiaciarni.

Jest oderwany od rzeczywistości

Jest myślami gdzie indziej nawet wtedy, kiedy autentycznie jest obok ciebie, nie zauważa cię. Nieustannie jest zadumany? Niby cię słucha, natomiast nie słyszy tego, co mówisz.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę